Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Csalódtál már az utolsó...

Csalódtál már az utolsó közeli rokonodban, akivel azt hitted mindenben számíthattok egymásra?

Figyelt kérdés

Ferjemmel, es kislanyommal élünk, teljesen padlót fogtam, akkorat estem pofára...

Eddig sose kertem ilyen fontos dologban toluk segitseget, sajnos rossz egeszsegi allapotba keveredtem(talyogos fog), es kértem hogy vigyenek el, mert állni se birtam..felvágták, szájsebészet, stb. 😔

Férjem a kislanyunkkal maradt volna..de elutasitott a rokon...😮

napi szintű kapcs volt koztunk eddig..teljesen padlón vagyok, hogy egyedül maradunk hárman..😢

Én úgy érzem, ha a szomszedom megkérne, hogy segitsek, vagy egy tavolabbi ismerős, még őt is támogatnám egy ilyenben, nemhogy egy közeli rokont..aki ráadásul az egyetlen rokon is egyben...



köszi


2018. márc. 26. 16:03
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
0%
Másik rokonomnál, 18 éve a földön fekszek mikor oda megyek nagy ritkán. Ha 1 hétig vagyok ott akkor se zavar senkit, múltkor fogtam is magam aztán eljöttem haza a francba, nem mostanában megyek oda azt tudom.
2018. márc. 27. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
A bőr szakadna le az arcomról már, hogy én húzom a lóbőrt a kényelmes ágyban ,a másik meg a földön fetreng. A szomszéd kutyája billerbeck matracon fekszik. *
2018. márc. 27. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:

atyaég gyerekek...akkor nem vagyok egyedül..😔

sajnos...

2018. márc. 27. 09:08
 14/14 anonim ***** válasza:
Azt mondják, hogy jobb egy jó szomszéd, mint egy rossz rokon. És ez így is van. Nálunk is rossz rokon, jó szomszédok vannak.
2018. márc. 28. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!