Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Számíthattok mindenben Anyátok...

Számíthattok mindenben Anyátokra? Ha bajba lennétek mellétek állna? Kiállna bárkivel szemben értetek?

Figyelt kérdés
2016. jan. 22. 16:05
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
En mar 35 eves vagyok, a hugom 30, reg nem gyerekek, de anyamra minden bajban, minden körülmenyek között szamithatunk. Miota felnöttünk, mar arra kell vigyaznunk, hogy ha valami problemank van, amiben ugysem kernenk a segitseget, hisz felnött emberek vagyunk, azt inkabb ne is emlitsük elötte, mert szegeny csak fölöslegesen aggodik miatta, annyira segiteni szeretne.
2016. jan. 22. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
48%
Nem anyám, hanem anyukám, vagy édesanyám... és igen, mindenben számíthattam rá bármikor. És ez kölcsönös.
2016. jan. 22. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
86%
Igen. 100% ban. Még így is, hogy nem is egy kontinensen lakunk. És ő is ugyanígy számíthat rám.
2016. jan. 22. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
87%
Igen, ez kölcsönös. És imádom őt, és apumat is. <3 😊😍😘❤️❤️❤️
2016. jan. 22. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem számíthattam rá sohasem. Agresszív alkoholista volt, sokkal többet ártott mint segített volna.
2016. jan. 22. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
92%
Sohasem számithattam rá, arra sem emlékszem,hogy valaha egy simogatást vagy egy puszit adott volna.De vele szemben mindig méltóan viselkedtem.
2016. jan. 22. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Igen,teljes mertekben. Tudom,hogy ra mindig szamithatok,akarmirol is legyen szo.
2016. jan. 22. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 piriiiii ***** válasza:
69%
Nem mindig... vannak olyan állapotok, amikor nem. De ezeken az állapotokon kívül, azt hiszem, számíthatnék rá, ha lenne köztünk bizalom. Jó édesanyám van, csak szar a kapcsolat köztünk.
2016. jan. 22. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
az én anyám nem ilyen. Bárki belém taposhat, megkeserítheti az életem, ő elnézi. Most jöttem rá pár éve milyen ember is ő.
2016. jan. 22. 16:44
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező - neked kell kiállnod magadért, nem másnak.


Nincs túl szoros kapcsolatom a szüleimmel, nagy bajba ugyan nem kerültem még amióta elköltöztem (8 éve), de ha esetleg bajba kerülnék, bizonyára számíthatnék rájuk. Viszont hamar önállósodtam, a saját harcaimat magam vívom meg, nem számítok külső segítségre. Ha esetleg mégis, először a barátaimhoz fordulnék egyébként is, szóval tényleg elég súlyos dolognak kellene történnie, hogy a szüleimhez menjek.


Azt viszont senkitől sem várnám el, hogy megvédjen, ha konflitkusom van valakivel - ezeket egyedül intézném, miért is kellene bárkinek is beleszólnia? Egyébként sem hagynám magam, hogy bárki is belém taposson..

2016. jan. 22. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!