Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Hogyan dolgozzam fel?

Laci2578 kérdése:

Hogyan dolgozzam fel?

Figyelt kérdés

Van egy lány testvérem aki pánikbeteg,.13 éves vagyok és nem rég kiderült,hogy anyukám rákos,és nincs sok ideje hátra.A testvérem ahogy megtudta elájult,kórházba vitték,teljesen ki vannak az idegei...Nagyon szoros kapcsolatom volt anyukámmal,sokat hülyéskedtünk,játszottunk.Az meg a másik,hogy így anya nélkül eléggé rossz anyagi helyzetbe kerültünk.

Egyébként a nővérem érettségi előtt áll,de annyira össze van törve,hogy nem hiszem le fog érettségizni.



2018. ápr. 8. 23:20
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Keressetek szakembert, aki segít feldolgozni. A tesódnak különösen szüksége lenne rá. Kitartást.
2018. ápr. 9. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim válasza:
100%
Őszintén sajnálom!! Valóbam szakemberre van szükség. Te is próbálj neki segíteni
2018. ápr. 9. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
51%
Ez nem pánikbetegség, csak megviselték az események. Ami ebben a szomorú esetben normális. Anyulkátokat sajnálom, remélem még van remény.
2018. ápr. 9. 05:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
De pánikbeteg a tesóm még ez mellé is
2018. ápr. 9. 11:33
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon sajnálom, ez szörnyű. Mindenképpen keressetek fel önsegítő csoportot
2018. ápr. 9. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 Hegyleveneve válasza:
Minél nehezebb a körülmény egy családban, annál nagyobb legyen az összefogás! Így könnyebb lesz a feldolgozás is. 12 éves voltam, mikor apu meghalt, 7-en voltunk testvérek, hidd el, nehéz helyzetben voltunk mi is. De ahol van liszt és krumpli, ott nagy baj nem lehet! Figyeljetek egymásra!
2018. ápr. 9. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 Hegyleveneve válasza:
100%
Hozzáfűzném még, ha megengeded, hogy a tanárok ilyen esetekben megértőek. Biztosan le fog tudni érettségizni a testvéred. Nagyon értékes vagy 13 évesen, hogy a nővéredért aggódsz, miközben te vagy a legkisebb a családban. Te leszel lelkileg a legerősebb is. Nagyon ügyes vagy, és életre való.
2018. ápr. 9. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Az a baj,hogy apukám is már 61 éves és miatta is nagyon aggódom,remélem sokáig lesz még velünk
2018. ápr. 9. 20:29
 9/18 Hegyleveneve válasza:
Én is nagyon aggódtam anyukámért, mégiscsak 7 árvát kellett eltartania, rengeteget dolgozott. Ma már 69 éves, 21 unokája van. A legfontosabb, hogy segítsd mindenben otthon. És fontos, hogy tanulj, mert ettől (is) függ a jövőd! Ne aggódj, apukád biztosan sokáig veletek lesz, nem hagy titeket magtokra, ti adtok neki erőt!
2018. ápr. 9. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Én próbálok erőt venni,és majd a jövőben azt mondani amikor jól keresek,hogy amilyen szomorú gyerekkorom volt,nem törtem össze hanem erőt vettem belőle és fölemelkedtem.
2018. ápr. 9. 23:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!