Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Dicsekvő rokonanyukát hogyan...

Dicsekvő rokonanyukát hogyan lehet finoman lepattintani?

Figyelt kérdés

A szüleim keresztlányának az anyjáról lenne szó, aki mindig mindent kiposztol a gyerekről Facebookon, ezzel még nem is lenne semmi baj. De újabban rákapott arra, hogy videokat küldözget nekem privátban a gyerekről, hogy mutassam meg a szüleimnek, aki 1. nem facebookoznak, 2. havonta látom őket kb..

Tudom, hogy anyukának a sajátja a legszebb és a legjobb, egyébként meg a család két idősebb gyerekét majmolja, hogy az ő lánya is elitsuliba járjon, énekeljen, sportoljon, persze egyikben sem tehetséges. Az éneklést az énektanár forszírozza mindekinek, hogy "milyen szép hangja van", a sportversenyeken meg azért nyer érmet, merthogy még gyerekek... Na mindegy, nem ezt akarom minősíteni, meg nem érdekel kit majmol (az egyik én vagyok, de le...om), csak engem hagyjon békén, mikor ígyis ezernyi dolgom van.

Mit lehet ezzel kezdeni?



2018. ápr. 15. 14:27
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
59%
Valaki nagyon irigy :)
2018. ápr. 15. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 A kérdező kommentje:
Szerencsére nekem nincs rá szükségem, én már elitegyetemre járok :) Nekem is van egy rahedli versenyeredményem, meg hívtak énekelni (anyukám zenetanár is egyébként), de visszautasítottam, mert nem érdekelt soha. Pedig jó hangom van :)
2018. ápr. 15. 14:37
 3/31 anonim ***** válasza:
80%
Persze, fényezd csak magad.. Röhej mennyire süt belőled a lenézés.
2018. ápr. 15. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
96%

Elküldi - megnézed - írsz valamit

Elküldi - nem nézed meg - írsz valami sablon szöveget

Elküldi - kapásból törlőd - nem reagálsz semmit

2018. ápr. 15. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
75%
Ne haragudj, de nagyon gáz vagy :D Most komolyan, inkább ne szóltál volna hozzá :D Irigykedsz egy kisgyerekre?
2018. ápr. 15. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
73%

süt belőled a lenézés és amúgy kit érdekel itt, hogy milyen húú de jó hangod van amiért nem érdekel téged egy nívótlan hangverseny:D

Anyádat megkérdezed, ha érdekli átküldöd, ha nem törlöd ennyi.

2018. ápr. 15. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
85%
Ha ennyir zavar, ne reagálj az üzikre, hagyd olvasatlanban. Majd ha rákérdez, mondd azt, hogy még nem volt időd megnézni. Egy idő után veszi majd a lapot. Csináljatok egy drive mappát, oda töltse fel, adjon hozzáférést a szüleidnek, így nem kell rajtadkeresztülmennie az infónak.
2018. ápr. 15. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
85%

Háromszor kellett elolvasnom, hogy megértsem, mi a problémád, de még így is csak annyi jött le, hogy neked ezer dolgod van és nem tudod átadni. Akkor írd meg az anyukának, hogy nem érsz rá ilyenekre, de majd ha lesz lehetőséged, átadod.

Az anyuka gondolom szeretné, ha keresztszülők látnák a keresztlányukat sikereket elérni. Nem értem ebben mi a dicsekvés.

2018. ápr. 15. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
41%
Valami nagy baj van, eddig úgy tudtam, hogy ha egyetemre fel is vesznek tízéveseket, akkor azok valami kiemelkedő IQ-val rendelkeznek... Mikor változott ez arra, hogy csak tíéves értelmi szintje alattiak jelentkezhetnek egyetemre?
2018. ápr. 15. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
71%
Ha te annyira örülsz, hogy “van egy rahedli versenyeredményed” meg elitegyetemre jársz meg még énekelni is tudsz, akkor mi késztet arra, hogy egy kölökre irigykedj?
2018. ápr. 15. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!