Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Dicsekvő rokonanyukát hogyan...

Dicsekvő rokonanyukát hogyan lehet finoman lepattintani?

Figyelt kérdés

A szüleim keresztlányának az anyjáról lenne szó, aki mindig mindent kiposztol a gyerekről Facebookon, ezzel még nem is lenne semmi baj. De újabban rákapott arra, hogy videokat küldözget nekem privátban a gyerekről, hogy mutassam meg a szüleimnek, aki 1. nem facebookoznak, 2. havonta látom őket kb..

Tudom, hogy anyukának a sajátja a legszebb és a legjobb, egyébként meg a család két idősebb gyerekét majmolja, hogy az ő lánya is elitsuliba járjon, énekeljen, sportoljon, persze egyikben sem tehetséges. Az éneklést az énektanár forszírozza mindekinek, hogy "milyen szép hangja van", a sportversenyeken meg azért nyer érmet, merthogy még gyerekek... Na mindegy, nem ezt akarom minősíteni, meg nem érdekel kit majmol (az egyik én vagyok, de le...om), csak engem hagyjon békén, mikor ígyis ezernyi dolgom van.

Mit lehet ezzel kezdeni?



2018. ápr. 15. 14:27
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
71%
Elitegyetem :D :D :D hova sz@arjak?
2018. ápr. 15. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
72%

Még ha nem is "tehetséges" a gyerek, akkor is jó ha jár magánórákra meg versenyezni. Hasznosabb hobbi mint punnyadni a TV előtt, zeneoktatás és sport kiváló önfegyelemre és szorgalomra buzdítja, a versenyeken meg megtanulja, hogy kell kezelni az izgalmat és legyőzni a vizsgadrukkot. De a legfontosabb úgyis az, hogy élvezze.


A gyerek énekesek/zenészek (főleg a nagyon kicsik) ritkán nyújtanak igazán "élvezhető" produkciót. (nem tudom hallottatok e már kezdő hegedűst. Bármennyire ügyesek 1-2 évig hamisan játszanak) De így lesznek belőlük igazi tehetségek, és igazán jók felnőtt korukra. És nyilván a szülő aki látja a fejlődésüket és az igyekezetüket büszke rájuk, és ezt meg akarja osztani mindenkivel. Ha ez téged zavar, mond meg!


Bár az elég szánalmas, hogy ettől valamiféle versenyben érzed magad. Ember egy gyerekről van szó...Ha olyan jónak tartod magad, el lehet menni felnőtt énekversenyre, meg maratont futni és ott kell helyt állni. :S

2018. ápr. 15. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
72%

Szerintem tévedsz 22es, éspedig tudod miért?

Mert te arról beszélsz, hogy nyakló nélkül el kellene hinni mindent a Kérdezőnek, csak mert ő azt mondja és tolni a szekerét, kontrázni neki.

(Miközben szerintem a fórumnak nem ez lenne a valódi célja, ugyebár..)


Elhiszem, hogy ez nagyon jól esne neki, mert tulajdonképp ezért is írta ki a problémáját: azt akarta hallani, hogy ne törődj vele, te vagy a zseni, az anyja irigy rád és majmolnak stb.stb.

Mert ha nem ez lenne a helyzet, akkor simán lerendezhetné, nem személyesen piszkálja, küld neki képeket, videokat, amire ha nincs kedve, nem reagál, előbb-utóbb úgyis észrevenné magát az anyuka.


De ő itt szenved, mert irigy.

Süt minden szavából. Az ELIT egyetemes a kicsi gyerekre. Akkor miért ne lehetne ezt a tudomására hozni?

2018. ápr. 15. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
74%
Pardon, 21esnek szántam.
2018. ápr. 15. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
75%

Hahaha elitegyetem...nagyot csökkenhetett az oktatási színvonal.

Kezdjük ott, hogy Magyarországon nincs kifejezetten ""elitnek"" mondott egyetem.

Vagy Harvardon tanulsz? Esetleg Yale? Cambridge? Oxford? Columbia Egyetem?


Amikor valamelyik kérdezőnél süllyedő hajó van, akkor hirtelen elitegyetemre jár, 5 milliót keres havonta, 2 cége, 16 diplomája, 10 nyelvvizsgája, 13 autója, 25 ingatlanja van.


Na ne vicceljünk már kérlek! Ha tényleg elitegyetemre járnál, te lennél az első, aki szrna az egészre, legfőképp a dicsekvő rokonanyuka hagyna hidegen, nemhogy egy kérdést írnál ki!

2018. ápr. 15. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:
63%

Amiatt ne aggódj, kedves kérdező, hogy a saját gyerekedet hogy fogod nevelni. Épeszű pasas ilyen ostoba kislánnyal szóba sem áll, nemhogy gyereket akarjon tőle. :) A világnak is jobb lesz, ha a te fajtád nem szaporodik. Rossz ember vagy, aki azzal próbálja kompenzálni a saját kudarcait, hogy mások sikerét fitymálja.

Szerintem keress valami önsegítő csoportot azon a szuper elitegyetemen, hátha megtanítanak rá, hogy hogyan viselkedj normálisan.

2018. ápr. 15. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:
54%

Ja, mert te nem vagy dicsekvő :D Itt magyarázol a sikereidről, hogy te milyen nagy tehetség vagy, a gyerek meg egy O-a, csak azért nyer mert..Árad belőled az irigység. Melyik az az elit egyetem áruld már el??

Amúgy sportversenyen sem MINDEN gyerek nyer dijjat, pedig gyerekek versenyeznek egymással. Szóval ezt, hogy azért kap dijjat, mert gyerek, inkább ne forszirozd te! Beképzelt hisztis p****!!!

2018. ápr. 15. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:
61%

Megmondom, hogy ne küldjön ilyeneket, a második kéretlen tartalomnál pedig tiltom.


Egyetemista létedre eléggé életképtelen vagy.

2018. ápr. 16. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:
71%
Utolsót javítanám:*elitegyetemista. :-)
2018. ápr. 16. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:
Ne reagálj az üzeneteire, mondd, hogy ritkán facebookozol (be tudod úgy állítani, hogy ne lássa a megosztásaidat). Engem is zavarna, ha postásnak használnának.
2018. ápr. 16. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!