Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Dicsekvő rokonanyukát hogyan...

Dicsekvő rokonanyukát hogyan lehet finoman lepattintani?

Figyelt kérdés

A szüleim keresztlányának az anyjáról lenne szó, aki mindig mindent kiposztol a gyerekről Facebookon, ezzel még nem is lenne semmi baj. De újabban rákapott arra, hogy videokat küldözget nekem privátban a gyerekről, hogy mutassam meg a szüleimnek, aki 1. nem facebookoznak, 2. havonta látom őket kb..

Tudom, hogy anyukának a sajátja a legszebb és a legjobb, egyébként meg a család két idősebb gyerekét majmolja, hogy az ő lánya is elitsuliba járjon, énekeljen, sportoljon, persze egyikben sem tehetséges. Az éneklést az énektanár forszírozza mindekinek, hogy "milyen szép hangja van", a sportversenyeken meg azért nyer érmet, merthogy még gyerekek... Na mindegy, nem ezt akarom minősíteni, meg nem érdekel kit majmol (az egyik én vagyok, de le...om), csak engem hagyjon békén, mikor ígyis ezernyi dolgom van.

Mit lehet ezzel kezdeni?



2018. ápr. 15. 14:27
1 2 3 4
 31/31 anonim ***** válasza:
A hozzászólásaid alapján, nem úgy tűnik, mintha te más lennél, sőt...
2018. ápr. 21. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!