Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Hogy viselkednél ilyen helyzet...

Hogy viselkednél ilyen helyzetben?

Figyelt kérdés

Férjem húgával nagyon összevesztünk tavaly november végén. Én hülye jótanácsot akartam adni, de ő totál berágott, mit szólok bele a dolgába (csak segíteni akartam... nem kellett volna) és nagyon durván kiosztott, olyanokat vágott a fejemhez, amikből sütött a régesrég halmozódó, felém táplált gyűlölet. Mindenféle dolgot belekevert az írásába, szörnyű volt. Nagyon meglepődtem. Azóta nem kerestem és kerülöm anyósék házát, mert sokat van ott és látni sem bírnám (hisz ő mondta, hogy olyan ritkán találkozunk, pont azért ne írogassak neki! És miért írtam néha, kb. 1-2 hetente neki ? Mert egy jóbarátom sincs a városban és szerettem volna barátkozni, de ő ezt zaklatásnak vette és végül kerek perec elhajtott).

Holnapra invitálnak férjem szülei grillezni. Már hajlok rá, hogy esetleg megyünk, de biztos ott lesznek és nem tudom, hogyan viselkedjek.

Ti mennétek?

Ha igen, hogyan viselkednétek?

A gyerekeink biztos elkezdenek játszani, így kerülni nem tudom.


2018. ápr. 21. 18:55
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:

Mikor a tanácsot adtam, ecseteltem, hogy ez csak az én véleményem, nem feltétlenül kell rá adni, meg Isten ments, hogy belekotyogjak más életébe, csak mivel olyan dologról volt szó, amiben tapasztalt vagyok, ezért merem mondani.

Ha én tanácsot kapok, megköszönöm.

Ha elküld, tegye. De ne minden másért is, ami gyűlik benne (mint mondtam, neki mindenkivel baja van).

2018. ápr. 22. 08:49
 12/12 A kérdező kommentje:

Nem volt gáz.

Talán azért sem, mert amiben tanácsot adtam és kiosztott, abban végül nem lett sikere. Talán már megbánta. Talán nem. Szóba sem hoztam inkább.

2018. ápr. 23. 06:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!