Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Nagyon sok rokonom van,...

Nagyon sok rokonom van, akiket nem szivesen latnek az eskuvomon, el is ment a kedvem az egesztol. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Sajnos a rokonait nem valogathatja meg az ember, nalunk a csaladban akad egy par orbitalis bunko. Peldanak okaert, nem akarok egy levegot szivni az edesanyam parjaval, mert tinikoromban fogdosott. Nem akarom meghivni a nagynenem uj ferjet sem, mert folyamatosan szapul bennunket es rasszista megjegyzeseket tesz (kulfoldi a volegenyem).

A nagymamam sajnos nem tud nyilvanos helyen viselkedni. Egyszer elmentem vele egy cukraszdaba es elkezdett hangosan kiabalni az alkalmazottakhoz, hogy "valaki mutassa man meg a budit mert pisalnom kell".

Nagyon sok ember a csaladombol koszos, dohanyzik, nagyon rosszak a fogaik es imadnak vedelni.

En kemenyen dolgoztam es tanultam mindig, hogy kiszakadhassak ebbol a milliobol. Nagyon szeretem es tisztelem a csaladom tobbi tagjat, veluk nagyon nagyon szivesen unnepelnek szuk korben.. De ugy erzem ez lehetetlen. Letezik vajon mas megoldas, mint hagyni az egeszet a francba es szervezni egy ket fos eskuvot?

Elore is koszi a valaszokat!!


2018. jún. 14. 10:10
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
Koszonok szepen minden valaszt! Mentek a zold kezek
2018. jún. 19. 09:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!