Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Féltékeny sogornö. Kinek van...

Féltékeny sogornö. Kinek van még ilyen sògornöje?

Figyelt kérdés
Semmi baj nem volt vele meg nem lett egy gyereke.. A sors ugyhozta hogy másfél év múlva nálunk is lett egy baba.. Akkor kezdödött nàla egy ilyen versengés féle. Nagyon zavarta hogy nálunk van a kisebb unoka.. Az anyosomat folyton ellenem hangoja.. Mindig azt hallgatom a sogornod igy csinaja a sogornod ugy csinaja meguntam leépitettem az anyosomat. Mondtam páromnak ha anyira fontos sogornomnek hogy kinel van a kisebb szüljön mégegyett :D Hát ugyis tett lett nekik most mègegy most ugy néz ki megnyugodot.. De èn eljutottam arra a szintre hogy nem.kivánok a társaságában lenni.. Teszi a megjegyzéseit nem hagyom magam sose. De egyszerüen inritál ez a nö.. Nagyon sok vitánk van a párommal ezáltal mert ugye ö menne át ami èrthetö egy fiu testvére van.. De én mindig mondom neki én ugyan át nem megyek mennyen nyugodtan és akkor egyböl vita.van belöle... Mit tudnék csinálni hogy ezzen me legyen vita? Hogy magyarázzam meg a páromnak ha nem.akkarok atmeni akkor nem akarok

#féltékenység #sogornö #kinel van még ilyen
2018. júl. 25. 22:47
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
70%

Egyikőtök se jobb mint a másik.

Tipikus vérmamik vagytok, akik rögtön egymás torkának esnek, ha a szent gyerekükről van szó. Látszik, hogy semmi más nem tölti ki az életeteket, csak a gyerek meg a gyűlölködés. Arra használjátok a kölykeiteket, hogy folyton egymásra licitáljatok. Undorító.

Apró megjegyzés: arra nem gondoltál, hogy azért nem bír se a sógornőd, se az anyósod, mert szörnyen buta vagy? "inritál", "mennyen", "atmeni"

Ráadásul a "párod" is nekik ad igazat, vajon miért?

2018. júl. 26. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
53%

#11: +1

Sajnálom az egész családodat, nehéz elképzelni, hogy találtál valakit, aki ilyen értelmi szinten/vagy inkább alatta/ is elvisel, sőt gyereket csinál neked.

2018. júl. 26. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
78%
Nálunk ugyan ez megy 😃 lett gyerek neki is. Pedig addig gyülölte meg biztos nem lesz. Aztán vettünk egy tv-t sima 80 centis csak az energia sporolás miatt. Ő vett egy 123 centist. Mert nehogy már neki ne legyen uj tvje.aztán beszart a kávé főzőnk. Vettünk egy automatát. Na erre nem tudott mit lépni. 2 honapja leszerveztük a családi nyaralást,gyerek 1 éves nagy élmény lesz. Erre ők gyors kocsival lementek horvátba mert nehogy mi mennyünk el elöbb nyaralni. És még sorolhatnám.. 😃 de csak nevetünk az egészen elég szánalmasnak tartom
2018. júl. 26. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
93%
Hat, igen, sok nő nagyon "megbillen" agyilag, amikor gyereke születik.
2018. júl. 26. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
72%
A pároddal meg, valahogyan megkellene egyeznetek. Mondjuk, csak minden harmadik alkalommal tartasz vele, ha "átmegy".
2018. júl. 26. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!