Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Szerintetek meg lehet mondani...

Szerintetek meg lehet mondani sértődés nélkül egy rokonnak, hogy a parfüm amit használ, brutál erős és vállalhatatlan?

Figyelt kérdés
Wc illatosító szaga van konkrétan. Alig bírok megmaradni egy helységben vele. 😞

2018. aug. 23. 17:07
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
87%

Én megmondtam hasonló esetben, hogy valami gond van ezzel a parfümmel, mert megfájdul a fejem, olyan erős a szaga.

Nem sértődött meg, de nem is érdekelte nagyon, ugyanúgy használta...


Amúgy azt lehet esetleg, hogy rákérdezel, mi ez az illat, ha legközelebb megjelenik a szobában, és ha elújságolja, hogy ez az ő Eau de Toilet parfümje, akkor közlöd, hogy szerinted egy virágosabb/édesebb/akármilyen illat jobban illene az ő személyiségéhez, ez, bár nem rossz, nagyon erős.

2018. aug. 23. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
60%
Hozzaszokott az orra, neki mar fel sem tunik, hogy merteket tevesztett.
2018. aug. 23. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
70%

#8 Rengeteg dohányos leplezni próbálja, főleg az olyan párkapcsolatban élők, akik titkolni próbálják a másik elől amit tesznek. De ez nem tartozik a kérdéshez, nem is értem miért kell ebbe belekötni.

Másrészt, mi olyan hihetetlen abban, amit a kérdező mond? Tudod, az emberek többsége nem áldoz rá minimum 30-40 ezret, ahol egy NORMÁLIS parfüm kezdődik, hanem megveszik az olcsó löttyöket, amiket valóban folyamatosan fújkálnak magukra. Akikről te írsz, azok tudják használni rendeltetés szerűen a parfümöt, de szerintem nem láttál még életedben átlag prolikat, akik úgy illatoznak, mint a budi. De persze mindenki gépezetében hiba van. :D Vagy nagyon ostoba vagy, vagy pedig valami világtól elzárt putri faluban élsz.

2018. aug. 23. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:

Köszönöm.

Igen, azt hiszem akkor van esélyem valami frappáns megjegyzést tenni, ha érkezéskor rögtön szólok.

Csak persze ügyesen, ne mindenki füle hallatára.

Azt olvastam, hogy aki sok éve erős dohányos, az már nem érzi jól se az illatokat, se az ízeket. Lehet, hogy ő is így van vele...

2018. aug. 23. 20:42
 15/21 anonim ***** válasza:
55%
Mond neki, hogy allergiás vagy sajnos rá.
2018. aug. 23. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
100%
nem ismered a parfüm nevét?
2018. aug. 24. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
34%
Megmondhatod, de ha van egy kis esze, kiröhög ;)
2018. aug. 24. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 A kérdező kommentje:

Más is tett már rá megjegyzést a háta mögött. Csak neki nem szól nyilván senki, mert az "ciki". De szerintem mindenhol blamálja magát ezzel. :(


Nem, nem tudom a márkáját. Én az egész parfümösdit nem kedvelem. Sosem használtam. Másokon sem kedvelem az erős illatot (férfiaknál is tud durva lenni), de ha valami kellemes, akkor elviselem.

2018. aug. 24. 09:24
 19/21 anonim ***** válasza:
100%
Látványosan beleszagolni a levegőbe: mi van, kifolyt valami?
2018. aug. 26. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 A kérdező kommentje:

Oh, biztosan nem értené a célzást.

Mondaná, hogy ő nem érez semmit. :D

2018. aug. 27. 20:04
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!