Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Rosszul esne, ha a babátok...

Rosszul esne, ha a babátok első szülinapját lemondaná a keresztanyja a semmiért?

Figyelt kérdés

Ehhez tudom, pár dolgot el kell mondanom a körülményekről.

Barátnőm az illető, de kivételesen jó és szoros a kapcsolatunk. Akart is keresztanya lenni, direkt ezért bérmálkozott is. Szereti a gyereket, ahogy eddig láttam.

A szülinapról annyit, hogy inkább az elsőn szerettünk volna bulit, és ez nem azt jelenti, hogy minden évben kötelező lenne a megjelenés, de ezt ő ia tudja. Ajándékot sem várunk. Nem ilyesmire megy ki, nem szokásunk a lehúzás. Csak mégis az első gyerekünk első szülinapja, és megünnepelnénk.

Az indoka, amiért nem jön: megy hozzá a barátja, a lánynál lesznek, ami helyileg távolabb van, de nem messze, kocsi, busz van, amivel nem távolság.

Ami miatt bánt, hogy ő magától, és több alkalommal biztosított, hogy mindenképpen itt lesznek. De akkor miért?

Tudja, hogy nagyon vártuk őket, főleg, hogy beígérte, és még csak nem is magától mondta el, hanem a második rákérdezésemre.

Úgy érzem, pofára estem. Tudom, hogy nem a gyerekem körül forog a világ, nem élek tévhitekben, de b.sszus, ő ígérte magáról.

És ami még bánt, hogy mikor neki úgy kívánta az érdeke, hogy látogasson meg minket, mert a városunkban kellett volna várakoznia pár órát, akkor bezzeg jött.

Mondjátok meg, kérlek, őszintén, hogy bántana-e benneteket.

Meg persze kérdezzetek, ha valami nem tiszta.



2018. okt. 3. 19:48
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
45%

hát valami közbejött. velem is volt már ilyen.

én nem sértődnék meg, a semmiért nem szoktam.

2018. okt. 4. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
83%

"de legalább most tudom a miheztartást."


Jó, azért ez nem akkora tragédia. Nem hátbaszúrt téged, csak a szitu a kellemetlen. Valószínűleg nem tudta hogy mondja el hogy az ígéretek ellenére mégsem jön. Nekem is biztos rosszul esne, de ez van, ez az élet, néha máshogy alakulnak a dolgok, mint ahogy terveztük.

2018. okt. 5. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
69%

Életed problémája! :,D

Szerintem nevetséges, ne erőltesd magad meg a gyered se másra. Nem megy, akkor nem megy.

2018. okt. 5. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!