Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Nem ott alszunk, ezért én...

Nem ott alszunk, ezért én vagyok a legbunkóbb a világon? Igazuk van?

Figyelt kérdés

Hárman a családommal lemegyünk látogatóba a nagyszüleimhez és anyukámhoz egy falusi rendezvényre, illetve egy baráttal is találkozunk.

Mikor elmondtam, hogy foglaltunk szállást a faluban, anyukám ledöbbent, azonnal sértődötten körbetelefonált mindenkit (a mi lakásunkban), és megbeszélték, milyen bunkók vagyunk.

Mikor rákérdeztem, miért tartozik a rokonokra, hol alszunk, olyanokat mondott, hogy szégyent hozunk rájuk, hírbe tesszük őket, és ez nagyon bunkó dolog.

Tényleg az?

Az okai: szeretnénk hárman aludni, a gyerekünk még kicsi, gyakran kel éjjel (anyukám erre azt felelte, majd ő dajkálja, de nem érzem, hogy az ő dolga lenne). Van üres szobájuk, de ott nehezen férnénk el a babával, meg féltem is az egerektől.

És amit írtam, hogy ismerőssel találkozunk, ők is vendégségbe (a faluba) érkező kisgyerekes család, és nyilván nem állítunk be máshoz.

Amúgy nem akartunk két naposra menni, de nagyon erőltették, meg anyám már mondta, mit kell vinnem, meg mit nem.

Azt hiszem, minden részletet leírtam.



2018. nov. 8. 19:06
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
85%
Amúgy anyád erősen túlreagálja. Ha nem károgná el mindenkinek, akkor a kutyának sem tűnne fel, hogy éppen hol vagytok.
2018. nov. 9. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 A kérdező kommentje:

19-es, már elkövettem azt a hibát, hogy magyarázkodtam nekik egy csomót erről. Neked nem fogok Már belefáradtam, és inkább nem érdekel, ki mit gondol.

Megfordulni nem tudunk egy nap alatt.

Az egér-dolgot pedig már leírtam, hogy nem lehet megszüntetni. Ott nőttem fel, igen, akkor csak időnként fordult ez elő, néhány télen, de mivel nagyon régi ház, ami igazából sosem volt újra bepucolva vagy bárhogy javítva, a falak tele vannak furatokkal, és az egérragasztó már semmit nem ér.

2018. nov. 13. 10:17
 23/23 anonim ***** válasza:
Na kérdező? Milyen volt ott lenni? Ünnepekre mentek?
2018. dec. 22. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!