Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Az nagyon gáz hogyha a szüleim...

Az nagyon gáz hogyha a szüleim úgy szeretkeznek hogy közbe én meg az öcsém is velük egy szobában alszunk? Többi lent

Figyelt kérdés
azt hiszik alszok de nem alszok de szólni meg nem merek érte hogy fent vagyok és hagyják abba, meg nem is merem nekik napközben se mondani .... de nekem ez nagyon durva és nagyon fáj :( 15/L
2014. dec. 21. 15:15
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
83%
Elég gáz... Nincs külön szobátok?
2014. dec. 21. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
12%
Remélem kamu a kérdés, ha nem, akkor jelentsd fel őket a rendőrségen.
2014. dec. 21. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
76%
Kettes.. ennél idiótább választ nem is adhattál volna...
2014. dec. 21. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
62%

Hát, bizony ez gáz. Nincs külön szobátok?

Szerintem szólj nyugodtan, hogy oldják meg máshogy a házaséletüket, mert nem tartozik a gyerekekre, és neked nem kellemes végigasszisztálni.

2014. dec. 21. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
azért nincs most jelenleg külön szobánk mert 3 szoba van a házba (hozzáteszem most költöztünk nemrég ide) és egyik szoba bátyámé , a másik amibe én , öcsém ,anyum,apum vagyunk és a harmadikat még most csináljuk amibe én meg öcsém leszünk.... de én nem merek ezért szólni a szüleimnek hisz nincs olyan jó kapcsolatunk meg nem is szoktunk ilyenekről beszélgetni és nem is szeretnék mert számomra kínos :(
2014. dec. 21. 15:34
 6/11 anonim ***** válasza:
61%
Szólj a bátyádnak, hogy szeretnél addig az ő szobájába költözni. Ha nem engedi akkor mond el hogy miért. Milyen a viszonyod a bátyáddal? Egyébként tényleg durva, hogy egy 15 éves mellett szexelnek. Nekem is van egy ekkora lányom és két kisebb, külön szobájuk van, de még igy is azon vagyok, hogy nehogy észrevegyenek valamit, mert én is tudom milyen rossz azt végighallgatni, volt szerencsém az ilyen szituhoz.
2014. dec. 21. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
96%

Ha nyíltan nem tudsz beszélni róla akkor próbálj meg utalni rá, hogy mostanában nehezen alszol vagy néha felriadsz a legapróbb zajokra.


Vagy ami még megoldás lehet, hogy átköltözöl addig a bátyádhoz.

2014. dec. 21. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
13%

Gyanítom, hogy a szüleidnek sem jó ez így, és biztos vagyok benne, hogy szex előtt megbizonyosodnak arról, hogy alszotok-e!

Viszont, ha ti csak úgy csináltok mintha aludnátok, és ezzel mintegy átveritek a szüleiteket, akkor ne csodálkozzatok a többin!!

2014. dec. 21. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Igen ám de én közben kellek fel csak nem mozdulok meg meg semmi hogy ne vegyék észre hogy fent vagyok mert igy is nagyon kínos ezt hallgatnom :(
2014. dec. 21. 21:37
 10/11 anonim ***** válasza:
Én is szóba hoznám, hogy rosszul alszok, meg felébredek éjjel, így nem kell kimondani, de tudni fogják mi a helyzet, és változtathatnak.
2014. dec. 22. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!