Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Erre mégis mit lehet mondani?...

Erre mégis mit lehet mondani? Mi a véleményetek?

Figyelt kérdés
20 éves vagyok, és bekerültem egy közönség szavazásos versenyre, ami nem nagy dolog, de nekem mégis sokat jelent. A barátaim és a családom egy része nagyon támogató, ellenben a keresztszüleim kijelentették, hogy ők ugyan nem szavaznak rám, mert biztos pénzbe kerül. (Online szavazás van, és vagy email cím kell hozzá, vagy Facebook profil, viszont teljesen díjtalan.) Mindezt az én nagyszüleimnek mondták, akik már idősek, és nincs internetük, de szerettek volna szavazni rám. (Semmiféle konfliktusunk nem volt a keresztszüleimmel, erre most a keresztanyám letiltotta az egész szűk családi körömet Facebookon, és ilyeneket mondanak a nagyszüleimnek.) Nem értem ezt az egészet, és nagyon szomorú vagyok, hogy ezt kapom a családom egyik részétől, holott azt sem tudom, mit ártottam nekik... Szerintem ez az egész szánalmas. Ha valami problémájuk van velem, akkor miért nem jönnek oda hozzám, hogy beszéljenek velem? Ráadásul ez a "család".

2019. febr. 23. 00:11
1 2 3
 11/24 Boszorkány_ ***** válasza:
88%
Az még hagyján hogy nem szavazott rád, de hogy le is tíltott mindenkit az igen kicsinyesnek mondható. Ne foglalkozz vele. Egy hisztis tini viselkedik így.
2019. febr. 23. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
68%
Én még mindig ott tartok, hogy 20 éves vagy...
2019. febr. 23. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
70%

Idióták. Hagyd őket a francba. Viszont nem a legjobb helyre jöttél panaszkodni, itt szét fognak szedni. :D

Pl.: aki azt írta menjél idősekhez felolvasni. Most annak mégis mi a f**om köze van ehhez és hogy sikerült a kettőt összefüggésbe hozni? xD Ennyi erővel én meg akkor azt tanácsolom, hogy

Főzzél inkább rakottkrumplit! :D

2019. febr. 23. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
78%
Igen, a rakott krumpli is hasznosabb, mint a rinya.
2019. febr. 23. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
62%

20 évesen ilyen értékrend mellett nem is érdemelsz többet. Nem hiszem, hogy ennek ennyire fontosnak kellene lennie, hogy még a családoddal is "veszekszel" miatta.

Gondolom hisztiztél, hogy nem kaptál szavazatot tőlük vagy a családod és ezért tiltották le őket/titeket.

2019. febr. 23. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
44%
Ennyi rosszindulatú ember, Úristen!
2019. febr. 23. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
82%

"Koncentrálj arra, hogy minél inkább beleadd ebbe a versenybe azt, amid van - hogy megtudd, mire vagy képes."


XXXXXXXDDDDDDDDDDDDDD


Mire készül? Harvard felvételi? XDDD NBA-draft?:DDDDDDDD Olimpia?:DDDD


Befostam a röhögéstől:DDDD itt sírok 20 perce ezen:DDDD Remélem csak iróniából írtad, fel lett dobva a napom:DDDD


Ez a verseny, ami arról szól, kinek van több közeli ismerőse.... XXXDDDDD

2019. febr. 23. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
79%

"arra, hogy minél inkább beleadd ebbe a versenybe azt, amid van - hogy megtudd, mire vagy képes"


Mi van? Ezt komolyan írtad? Ez csak egy rohadt közönségszavazós verseny! Arról szól, kinek van több ismerőse, kiben van annyi pofa, hogy zaklassa az ismerőseit, és ismerősének az ismerőseit, és ismerős ismerősének az ismerőseit, és ismerős ismerősének az ismerősének az ismerőseit. :D

Úgy írtad, mintha élsportolónak készülne a kérdező.

2019. febr. 23. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
69%

Na ilyenkor örülök,hogy nincs facém. E mail címem van,de a gyakori az egyetlen oldal,ahova regisztráltam.

Talán vegyél részt olyan versenyen,ahol tényleg a tehetség számít.

2019. febr. 23. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
71%
Mégis mi értelme van egy ilyen versenynek?Számomra már az is megalázó lenne, ha egy ilyenen szavaznék, nemhogy részt vegyek rajta.
2019. febr. 23. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!