Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Erre mégis mit lehet mondani?...

Erre mégis mit lehet mondani? Mi a véleményetek?

Figyelt kérdés
20 éves vagyok, és bekerültem egy közönség szavazásos versenyre, ami nem nagy dolog, de nekem mégis sokat jelent. A barátaim és a családom egy része nagyon támogató, ellenben a keresztszüleim kijelentették, hogy ők ugyan nem szavaznak rám, mert biztos pénzbe kerül. (Online szavazás van, és vagy email cím kell hozzá, vagy Facebook profil, viszont teljesen díjtalan.) Mindezt az én nagyszüleimnek mondták, akik már idősek, és nincs internetük, de szerettek volna szavazni rám. (Semmiféle konfliktusunk nem volt a keresztszüleimmel, erre most a keresztanyám letiltotta az egész szűk családi körömet Facebookon, és ilyeneket mondanak a nagyszüleimnek.) Nem értem ezt az egészet, és nagyon szomorú vagyok, hogy ezt kapom a családom egyik részétől, holott azt sem tudom, mit ártottam nekik... Szerintem ez az egész szánalmas. Ha valami problémájuk van velem, akkor miért nem jönnek oda hozzám, hogy beszéljenek velem? Ráadásul ez a "család".

2019. febr. 23. 00:11
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
22%
Szerintem igazad van és én speciel nem értem a keresztszüleidet. Csomó ilyen verseny van, mindenféle pl. kreatív írás, zenés, fotós, modellkedős vagy akár csak egyfajta szolgáltalásért lehet "versengeni" egymással, szerintem semmi baj nincsen velük. Lehetséges, hogy pl. egy szakmabeli ember nagyobb hozzáértéssel tudja megállapítani, hogy mi jó és mi nem jó, de ettől ez még teljesen szubjektív és szerintem nem kellene úgy csinálni, mintha a "közönség" véleménye nem számítana. Viszont itt jön az, hogy mégis ki tud ezekről a versenyekről? Oké, a nagyobb vagy elterjedtebb versenyekről lehet hallani pl. reklámokban, hirdetésekben is megjelenhetnek a neten, de a többiről max. az tud, akit érdekel. Ha engem pl. érdekel a fozósás és részt veszek valamilyen kevésébé elterjedt versenyben, akkor arról a kutya nem fog tudni, csak az aki amúgy is nézegeti az ilyen lehetőségeket... Ha boldog-boldogtalan szavazhat, akkor mégis miért ne kérhetném meg a családomat, hogy ha van idejük, akkor nézzenek rá és ha tetszik, akkor szavazzak rám, mert nekem sokat jelentene és örülnék neki??? Ennyi. Én tényleg nem értem, hogy ebben mi a probléma. Igen, lehet, hogy más pl. 20. millió ismerőssel rendelkezik vagy mit tudjam és ő nyer, holott annyira nem is jó, de ez kit érdekel? Ebből pont nem az következik logikusan, hogy akkor nincsen szükség a szavazatukra, hanem pont arról van szó, hogy jó a támogatás. Én mindig szoktam szavazni ismerősöknek, mert tudom, hogy számukra ez fontos és sokat jelent nekik, mert pl. egyfajta elismerést kapnak, esetleg valamilyen jó lehetsőghez vagy nyereményhez juthatnak hozzá vagy basszus csak tudom, hogy örülnek neki, ha támogatom őket. Ebben nem tudom, hogy mi olyan nehéz...
2019. febr. 23. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
16%
Keresztanyu valami rusnya venasszony, aki fiatalon sem volt szép igaz?
2019. febr. 23. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
69%
Az embereknek valóban nagyon eltérő lehet az értékrendje. Vannak, akik az ilyen beszavazós dolgokat egyszerű önmutogatásnak tartják és semmire nem becsülik.
2019. febr. 23. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
65%
Őszinte leszek, az ilyen "szavazz a kisunokám művére a kerületi varacskosdisznófestő versenyen" ismerősöket én is tiltom a vérbe.
2019. febr. 23. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!