Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Tuti fogyási módszer? Valaki...

Tuti fogyási módszer? Valaki tud olyan fogyókúrát mondani aminél az izomból annyi nem veszik el, de mégis szép vékony leszek?

Figyelt kérdés

50 kg vagyok jelenleg hozzá 160 cm,álomcél az a 40 kg de ez tuti nem fog sikerülni szval felejtős. 45 kg-ra szeretnék lefogyni,de azt NEM IZOMBÓL. És deszka se szeretnék lenni csak az a szép vékony alkat amire minde pali bukik

L



2018. szept. 8. 17:55
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem minden pali kedveli a csontkeretes p..át.
2018. szept. 8. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Megeszed azt a mennyisegu kaloriat ami a sulytartashoz kell neked, azt is minosegi alapanyagokbol, normalis makrokkal, es mozogsz, hogy deficitben legyel.
2018. szept. 8. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
47%
Jó étrend, mozgás, megfelelő kalóriadeficit. Ilyen pici súlyból heti fél kiló is bőven gyors, szóval -500 kcal naponta OK lesz (de kevesebb is jó, úgy sem tart valami sokáig minimális feleslegnél).
2018. szept. 8. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Ebben a pár mondatba, hogy sikerült ennyi butaságot leírni?

1. Nem kell fogynod

2. 45 kg deszka leszel, 40 kilósan csontváz

3. Mivel már 50 kilósan is vékony vagy, nagyon másból nem fogsz fogyni, mint izomból.

4. A palik szeretik a formás melleket és popsit, csontvékonyként nem fognak rád bukni.

2018. szept. 8. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Én 1 óra aerob, 30 perc sulyzos edtést csinálok hetente 5ször. Fehérjedús kajákat eszek, ugyanúgy eszek néha tésztát, kenyeret is és 25 kilót adtam már le, semmilyen különleges modszerem sincs, csak eletmódváltás
2018. szept. 9. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!