Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Egy szülő folyton lepasszolja...

Egy szülő folyton lepasszolja a gyereket, normális?

Figyelt kérdés
Heti 4 napot tuti ott tölt az unoka a nagymamánál. Reggeltől estig. 3 éves. Az kicsi anyja nem dolgozik. Ez normális?

2019. febr. 26. 14:14
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
66%

Szerintem nem normális. Egyrészt nem kellene a nagyit kihasználni, biztos neki is lenne dolga, illetve elfárad.

Másrészt, nem az ő gyereke!

harmadrészt, hol vannak a szülők? Oké, hogy mondjuk heti 1nap a nagyinál, de a szülőnek kéne nevelnie, gondoskodnia róla, ha már megszülte.

Kár az ilyennek gyerek. Sajnálom a picurkát.

2019. febr. 26. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
50%

A nagymamának és az anyának normális valószínűleg.

Neked nem. És akkor mi van?

2019. febr. 26. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
20%
A gyereknek a szülő mellett a helye, a szülőnek a gyerek a legfontosabb. Vajon mit csinál az a szülő, akinek heti 4 napot van a gyereke a nagyinál? 3 évesen amúgy meg nem oviba kéne már mennie?
2019. febr. 26. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
16%

Nem,de mit vársz egy gyerek nem plüss h a sarokba rakja,meg bolondulnék tőle én is,két perc után,okkal nem szülők mert tudom h rossz anya lennék..

37N

2019. febr. 26. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
70%
Nekem is van ilyen rokonom, nem mondanám normálisnak.
2019. febr. 26. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
54%

Lehet az ana nem akarta, a nagi meg nem akrt bortuszt. A gyerek mardt (valamiért), és most úgy gondolja anyuka, hogy "nesze, te akartad".

Vagy anya súlyos beteg, azért nem dolgozik.


Ha nem ismert a háttér, ne ítélkezz.

2019. febr. 26. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
70%
Neked van a kutyad es a sogornod gyereke miatt nem tudsz csinalni semmit? :-D
2019. febr. 26. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
34%
Az előző kérdésed hosszabb volt.. :D Mi van addig szeretnéd feltenni a kérdésed míg valaki egyet nem ért veled ? :D költözz el te is a pároddal onnan
2019. febr. 26. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
52%
Minek írod ki mégegyszer??🙄🙄
2019. febr. 26. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
25%

Akkor hol a kicsi anyja? Lehet, hogy van valami oka rá, hogy nem tud rá vigyázni. Nem írtál semmi konkrétumot.

Bár volt hasonló kérdés a napokban is.

2019. febr. 26. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!