Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Hogyan érjem el, hogy a 13...

Hogyan érjem el, hogy a 13 éves unokaöcsém ne jöjjön be amikor fürdök?

Figyelt kérdés

nincs kulcs az ajtóhoz, ezért nem fogunk most ajtót cserélni...

annyi a bajom, hogy tudja jól hogy fürdök, de be sem kopog, bejön, végigmér, majd pisil vagy kimegy... annyira gáz már szerintem ennyi idősen...

én 22 vagyok, abszolút gusztustalannak tartom ezt az egészet...


2019. ápr. 29. 12:17
1 2 3
 11/24 A kérdező kommentje:

NEM lehet zár, van kisebb gyerek is, bezárná magát. *szülő logika*

Nem az én házam, nem az én szabályaim :/

2019. ápr. 29. 20:04
 12/24 anonymousreview60 ***** válasza:
100%

A rinyálást abba kellene hagyni. Tök jó megoldàsokat javasoltunk.

1. Reteszt lehet "gyerekmagasság" felett is felszerelni.

2. A Playboy, Penthouse bedobással szégyenbe hozhatod.

3. Direkt csábíthatod, aztán amikor odamegy, lekeversz 2 qwa nagy pofont, és azt mondod, ha kérdezik, hogy bámult és fogdosott. Tkp. nem hazudsz, és arànyosan jártál el.

Egyéb kérdés?

2019. ápr. 29. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 kovpet ***** válasza:
100%
Ez nem szülői logika, ez diktátori logika.
2019. ápr. 29. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
100%

"NEM lehet zár, van kisebb gyerek is, bezárná magát. *szülő logika*"


Természetesen hazugság és hülyeség.

Nálunk van két kisgyerek. A fürdőszoba és a WC zárható, normál kilinccsel, legegyszerűbb kulccsal. Náluk is volt az a korszak, amikor első gyerekünknél ez reális veszély volt (és nemsokára a másodiknál lesz az). Nos, a megoldás pofonegyszerű: a kulcsot nem a zárban tartjuk, hanem a helyiségben máshol, olyan magasan, ahol a gyerekek nem érhetik el. Csak akkor tesszük a zárba, amikor magunkra zárjuk a helyiséget.

Szóval, ahogyan nyilván te is sejtetted, ez csak kifogás a korlátolt és ostoba felnőtt rokonaid részéről.

2019. ápr. 29. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:

Kifogás, kifogás...


Torlaszold el, vagy támaszd alá a kilincset, az nem rongálja az ajtót. De írták már előttem ezt is. Meg a kulcsot is. Nem kell a zárban hagyni.


Ha nem a te házad, akkor szépen előadod a problémát a háztulajdonosnak, és kéred, hogy tegyen valamit.


(csak nehogy azt mondja, hogy költözz el, ha valami nem tetszik...)

2019. ápr. 30. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
Én először hozzávágnám a közelben lévő összes samponos/tusfürdős/satöbbi flakont. Utána pofánfújnám dezodorral. Közben visítanék a saját és az ő édesanyjának, hadd verjék fültövön velem együtt.
2019. ápr. 30. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 babyboom567 ***** válasza:

[link]


egy ilyet szemmagasságba, és a kisgyerekek nem érik el.

2019. ápr. 30. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:

[link]


esetleg ilyet is lehet felszerelni, az a gyerek aki annyira kicsi hogy veszélyes hogy bezárja magát az max. derékig ér, úgyhogy szemmagasságba mehet négy darab szeggel, a szüleid meg pukkadjanak meg.

Vagy faék az ajtó alá, ha ezt leszerelnék.

2019. máj. 2. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
Zárd be az ajtót.
2019. máj. 4. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim válasza:
Hogyan, hogyan...Esetleg mondd meg neki!
2019. máj. 6. 03:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!