Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Menyasszonyom húga a gyerekvál...

Menyasszonyom húga a gyerekvállalási kérdéssel zaklat minket?

Figyelt kérdés

Mi még kicsit élnénk. Ő 18 évesen azonnal szült az első férfinak akivel dolga volt, azóta 4 gyereke van. Folyamatosan szidja őket meg panaszkodik hogy nem élte ki magát, ő soha nem volt sehol és gyerekkel nem is lehet menni! Egyszer sem mondott jót a gyerekeiről. Viszont minket minden nap szivat hogy mikor lesz gyerek, ez az egy témája van. Pl ha nyaralni vagyunk akkor nem azt kérdezi hogy milyen volt hanem hogy “hányan jöttünk vissza?” és már kárörvend hogy nemsokára vége az utazó életmódnak. Ha bárhol vagyunk gúnyosan irigykedik. “És voltatok discoban is?” Meg hasonló kérdések. Ha azt mondjuk igen voltunk akkor gúnyolódik “majd megtudjátok ha lesz gyerek ... akkor vége a szórakozásnak”

És egyfolytában erről tud csak minket kérdezni. Rendesen irigykedik!!!


2019. máj. 13. 09:17
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
78%

Ha már van olyan kedves hogy az idegeimen zongorázik, hadd viszonozzam a kedvességét!


Nem kell ordibálni, veszekedni vele. Ne hagyd, hogy eldurranjon az agyad, de nyugodtan szólj vissza neki, ha paraszt módjára viselkedik.

2019. máj. 13. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
80%
Miért kéne ráhagyni? Nehogy már neki álljon feljebb, mert egy idióta!
2019. máj. 13. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
77%

Miért kellene neked ráhagyni? Az eg ydolog, hogy a párod testvére, meg nem bunkózunk, na de nehogy már ezen az alapon mindent le kelljen nyelni tőle, akkor is, ha már rosszulesik a sok beszólása!

Szólsz egyszer vissza neki, nekem egy veszekedést megérne,ha láthatnám hápogni, meg levegő után kapkodni! Amikor olyan jóindulatúan beszól, hogy "majd megtudjátok, ha gyerek lesz", oda kell neki vetni, hogy "elég jó példa van előttetek, hogy mennyire fontos a megfelelő, nem elsietett családtervezés", kellő hangsúllyal, aztán érte, ahogy akarja...Ha neki szabad...és tul. képpen nem is mondasz vele semmi rosszat, ha nekiáll fejjebb,a kkor meg tovább lehet szívatni, hogy "mondtam én ilyet, hogy a Te életed sz..r", "nem én tehetek róla, hogy te ezt érezd".Egye csak a fene!

2019. máj. 13. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
59%
Miért kellene elviselni? Mi se kedveljük egymást a párom nővérével, sose kell egymást elviselnünk. Külön lakunk, nem járunk össze jópofizni és kész.
2019. máj. 13. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
49%
Nem kell elküldeni a francba! Kaptál itt egy csomó találó ötletet, hogy miként állitsd le a kisasszonyt úgy finoman.
2019. máj. 13. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
84%

Miért lett lepontozva a 24-es válaszom?

Aki a pirosra nyomott, az úgy gondolja, hogy törvényi kötelezettség összeülni és boldogítani egymást x időnként, ha két ember nem szereti egymást? Vagy mi a probléma tulajdonképpen?

Miért lenne jó olyannal húzni az időt, amit egyik résztvevő se élvez?

2019. máj. 14. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 at__us ***** válasza:
55%

Szerintem nem kell túlkomplikálni a dologkat!

Az az Ő élete, amit elrontott, ezek pedig a Ti életeitek, amiket nem kívántok elrontani, ésszel kívántok gyermek(eket) vállalni, nem a "hagyományt" követve a kirepülés pillanatában! :)

Ha pedig szóbahozza a témát a legjobb, amit írt előttem az egyik kommentelő, megkéritek, hogy a témát hagyja, meg különben sem tartjátok még ídőszerűnek.

Amennyiben nem szakad le a dologról, akkor pedig el lehet küldeni, meg nem reagálni arra amit mondd...

Vannak fokozatok!

2019. máj. 30. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!