Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Rossz ember vagyok, ha nem...

Rossz ember vagyok, ha nem akarok vigyázni az unokahúgomra?

Figyelt kérdés
A szülők reggel elmennek, leültetem a TV vagy tablet vagy a mobil elé, esetleg elküldöm babázni, ebédet adok neki, ebéd után lefektetem, utána játszik, és megjönnek a szülők ötre.
2019. máj. 21. 16:52
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
25%

5-ös, 10-es: mi meg egy családnak nevezett dologban éltünk, talán már hallottál ilyenről, nem ketten a vadonban, és természetes volt, hogy a nagyik, nagybácsik/nagynénik is vigyáznak a gyerekre, mivel nem voltunk tagja a "ha két méterre eltávolodsz a gyerektől, az lepasszolás és kötél jár érte" szektának. Mondjuk röhögni szoktam a hátatok mögött, mert az ilyen "bele vagyok nőve a gyerek valagába tizennyolc évig" szupermamák férje szokott bepróbálkozni minden más nőnél, de persze a tiéd biztos nem :)

Kérdező, ha enni adsz a gyereknek, szemmel tartod és fordulhat hozzád, ha rosszul érzi magát, arra már mondhatjuk, hogy vigyázol rá. Nem kell folyamatosan foglalkoznod vele, ha más dolgod is van. De ha akadályoz a tanulásban, akkor szólj nyugodtan a szülőknek, biztos kitalálnak más megoldást. Jobbulást a kislánynak.

2019. máj. 22. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
28%

Köszi #11-es

Csak ha tudni szeretnéd, nekünk egyik ágról sem élnek a nagyszülők, unokatestvéreim pedig még kicsik voltak mikor a lànyom született.

Kezdettől segítség nélkül kellett megoldani, ha kettesben töltött időre vágytunk, ki akartunk mozdulni, maradt a fizetett segítség.

Mostmàr màs a csalàdi felàllàs, új kapcsolat 4 éve, ha kettesben el akarunk menni valahova, az apjànàl van addig a gyerek, màsrészt unokatesóm el akarja vinni nyaralni.

De amíg kicsi volt, nem volt segítség.

2019. máj. 22. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!