Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Az unokatesomat miert szereti...

Az unokatesomat miert szereti jobban?

Figyelt kérdés

Keresztanyukammal regen nagyon nem volt jo a viszonyunk, ami reszben a nagy elvarasainak felem, reszben az unokatesomnak volt koszonheto. Mindig en voltam a csalad feketebaranya a szemében az unokatesom meg az okos, jotanulo kis angyalka. Alapjaraton viszont sunyi, manipulator aki azt mondja, mutatja az embereknek amit hallani es látni akarnak. En meg olyan tipus vagyok hogy ami a szivemen az a szamon, nem tudom megjatszani magam.

Mostanában rendezodott a viszonyunk, de meg mindig azt erzem hogy az unokatesom a minden. Az o baratjara mosolyog, imádja stb, az egyemet csak leszolni tudta hogy milyen modortalan, nagykepu stb. (Egyaltalan nem az, csak van egy stilusa es nem az az egybol megnyilo tipus) Unokatesom most egyetemista, en mar dolgozok, es koszonom szepen boldog vagyok igy is de folyton azt hallgattam mindig, es hallgatom most is hogy miert nem mentem egyetemere mert nem lesz belolem semmi,es BEZZEG az unokatesom. Nagyon faj hogy meg mindig o van dobogora emelve, pedig semmivel sem j9bb nálam, csak masok vagyunk, ennyi. Legalabbis en nem erzem magam annyira rossznak. Akkor miert nem tud engem is ugy szeretni a keresztanyum ahogy ot?


2019. júl. 10. 22:05
 1/3 anonim válasza:
Sok családban van ez a "kedvenc" jelzővel megilletett személy. Véleményem szerint nagyon jó megoldás lenne,ha a keresztanyukád elé állnál és elmondanád mi bánt téged. Szépen megkérdezed,hogy miért mindig ő a jó,és hogy neked mennyire rosszul esik,hogy szerinte a nyomába sem érsz. Sok sikert!
2019. júl. 11. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Hát ha nálunk ilyesmi lenne valószínűleg elküldeném a halál nemi szervére, és soha a büdös életben nem beszélnék vele.


Az ilyen embereket kerülni/ignorálni kell,teljesen mindegy hogy rokon vagy sem,erre sajnos nincs más megoldás!

2019. júl. 11. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Aki ilyen hülye azzal mi a francnak foglalkozol?
2019. júl. 11. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!