Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szülők! Ha a 11. /12. /13....

Szülők! Ha a 11. /12. /13. osztályos gyereketek minden hétvégén találkozna egy kb.100km-re élő barátjával, fizetnétek az utat?

Figyelt kérdés

Vonattal menne.

2-szer ő megy, 2-szer a barát jön, amit ő fizet magának, tehát havi 4 vonatjegy a gyereketeknek



2019. júl. 23. 20:12
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
16%

Hát ezen egy nagyot nevettem utolsó, köszi

"Ja és nem kellett dolgoznom mert diák vagyok"

Látom szegények sem voltatok :DD

2019. júl. 24. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
82%

mi számít szegénynek. volt olyan időszak, hogy csak apám dolgozott, két testvérem van, nővérem ráadásul akkor járt egyetemre, másik városba. inkább voltunk szegények, mint pénzesek.

de nevess csak. le se szarom. :D

2019. júl. 25. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
19%

Úristen te tényleg komolyan gondolod XD

"Kiskoromban apám mindig verte anyám, így ott hagyta anyám. 2-en vagyunk testvérek

Ezután anyámnak kellett dolgoznia mert hitel is volt a lakáson és ugye számla, kaja, ruha stb nekünk.

Amint 16 lettem elmentem diákmunkára hogy tudjak segíteni anyámnak és tudjon pihenni is.

Ne gyere nekem itt a "szegények vagyunk" illuzióddal:))

Ty.

2019. júl. 25. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
8%
Ha kb napi 100 forint, akkor miért kéne nekem fizetnem az utat? Gazdálkodja ki a zsebpénzéből, ha annyira utazhatnékja van. Ezért írtam feljebb is, hogy oldja meg maga.
2019. júl. 25. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
95%
Tulajdonképpen ha kigazdálkodja a zsebpénzből akkor is te fizeted nem? Vagy ki adja neki a zsebpénzt?
2019. júl. 25. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
70%

Teljesen nem.

Kap zsebpénzt és neked kell PLUSZ KIADÁSKÉNT fizetni az utazási költséget (feltéve ha van zsebpénze egyáltalán mert akkor igazad van)

2019. júl. 25. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
100%
Azért ahhoz képest hogy mi pénz folyik el gimiseknél "csak úgy" mekire, plázára, kozmetikumra és bulira, nyilván a szülők pénzéből, itt rengeteg takarékos szülő válaszol!
2019. júl. 25. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
68%

Pontosan utolsó! Pontosan!

Akik ilyen fajták, nyilván a szülő sem veszi észre mert ő is olyan...De ha mégsem, akkor tudna honnan megtakaritani pénzt

2019. júl. 25. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!