Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szülők, ti mit szólnátok, ha...

Szülők, ti mit szólnátok, ha a lányotok 14 évesen elkezdene együtt járni valakivel?

Figyelt kérdés

2019. júl. 27. 12:39
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
89%
Mégis mi értelme van ilyen elméleti kérdéseket feltenni, nincs gyereked, nem is mostanában lesz, nem mindegy neked, ki mit szólna hozzá?
2019. júl. 27. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim válasza:
94%

#9

Én nem sokkal vagyok több 14-nél, valójában csak pár évvel. És képzeld, nem egy barátom járt annyi idősen valakivel, az is megesett, hogy pl osztálytársaim jöttek össze. Illetve a legjobb barátnőm és az egyik csoporttársunk. Szexeltek? Nem. Akartak? Nem. Sőt, barátnőmék konkrétan eleinte megölelni sem merték egymást, meg kézen fogva sétálni. Oszt.társék se mentek a csókolózásnál messzebbre. Volt olyan lány is, akiről felröppent a pletyka, hogy az aktuális pasijával csinált egy s mást, hát konkrétan mindenki lesarkifényezte a háta mögött, volt aki szemtől szemben. Aki közülünk már a pasija gatyájába turkált, mind kinéztük, igaz, nem csak ezért. Szóval tessék, itt az élő bizonyíték. Könnyű általánosítani, de értelme nem sok van. És nem az a naiv, aki szerint lehet kapcsolat dgás nélkül, hanem az látja reálisan a dolgot

2019. júl. 27. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim válasza:
64%

Jó reggelt kívánok kérdező!


Tusod, 2019-ben a 14 évesek már a beleegyezési törvény szerint aktív nemi életet is élhetnek akárkivel, te meg az együttjáráson vagdalózol... Jól leragadtál valahol az időben.


Teljesen mindegy, hogy mit szólnának amúgy hozzá, ha látják, hogy túl konzervatív az anyjuk, azt hazudják, hogy a barátnőiknél alszanak.


Buta kérdés ez.

2019. júl. 27. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 Bubuka508 ***** válasza:
82%
Attól függ, milyen szinten történne az együttjárás. Hozzáillő valakivel (korban és társadalmilag), diákszerelem ellen semmi kifogásom nem volna, de komolyabb dolgokkal még várjanak.
2019. júl. 27. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
70%

14 évesen jöttem össze a párommal, most fogunk összeköltözni, már egyetemisták vagyunk. Hogy a szüleim mit szóltak hozzá? Örültek, mert látták, hogy boldog vagyok vele.

Kedves 9-es válaszolónak üzenem, hogy a szerelem nem egy olyan dolog, ami választás kérdése. És képzeld, tökéletesen meg lehet találni az egyensúlyt a párkapcsolat és a tanulás között, sőt, együtt is lehet tanulni :)

2019. júl. 27. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
79%
9-es, rendkívül korlátolt vagy. :)
2019. júl. 28. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is 14 évesen lett először barátom. Engem eleve úgy neveltek, hogy nagyon fontosnak tartottam, hogy már érett legyek, amikor szexualitás is történik, és mivel jó viszonyt ápoltam a szüleimmel, csóknál tovább nem mentem. Nos, szakítottunk is, de ami a lényeg, hogy szerintem ha normálisan leülsz a lányoddal megbeszélni ezt, nem lehet probléma. Egy értelmes, okos lány meg fogja érteni :)

20L

2019. júl. 31. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!