Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Anyák, ti ezt hogyan kezelitek?

Anyák, ti ezt hogyan kezelitek?

Figyelt kérdés

Amikor a pasid és a kamasz fiad, együtt..."kanok".

Például amikor átjön egy csinos barátnőd, és ők megnézik, majd egymásra néznek és jelzik egymásnak, hogy bejön nekik.

Vagy amikor kibeszélik a fiú fiatal tanárnőjét.

Meg amikor a pasid több pénzt ad csajozásra, mint amennyit te amúgy adnál/engednél.



2019. júl. 28. 17:55
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
63%

Tehát minden férfi szar. Én azt hittem, vannak értékes kivételek.

Ma is megtanultam valamit.

2019. júl. 28. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
5%
Kérdező, rá se ránts! Amelyik kutya ugat, az nem harap.
2019. júl. 28. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
81%
Én nem naív vagyok, hanem reális : a pasim nem néz meg más nőt a jelenlétemben, pláne nem kajlizik a kamasz fiammal, egyik sem ekkora tirpák. Hiába próbálod leplezni, hogy ilyen kanokkal vagy körbevéve, ez egyáltalán nem a normális.. Hiába is terjeszted itt a "minden pasi megnézi a nőket..." hát nem!
2019. júl. 28. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
31%

Én nem trollkodtam, és nem gondolom, hogy "ugatok".

Ezek tények.

Minden férfi szr?

Miért? Mert ránéznek egy jó nőre?

Ti nagyon vaskalaposak vagytok, de komolyan.

Nem, ettől nem szr ember, de ilyen az ember, miért fáj ez?

Én nőként igenis megnézem a jó nőt is meg a jó pasit is, pedig nem vagyok bi.

Napszemüveg mögül szemlélődök, és igenis megállapítom, ha valaki csinos, elegáns, jól öltözött, vagy csak egyszerűen olyan kisugárzása van, hogy szexi.

Emberek vagyunk, miért kell úgy csinálni, mintha robotok lennénk?

Ettől senki nem csal meg senkit, basszus!

És ha ránézek valakire, akkor egysejtű ösztönlény vagyok?

Na álljon már meg a nászmenet!

Ezt csiinálja mindenki, max nem vallja be.

Aki így ír, hogy az ő férje aztán nem... az kb egy 50es éveiben járó, durván elhízott, semmi nőiességet nem mutató asszony lehet, aki azt hiszi, a férjének ő még mindig az a karcsú, kacér kislány, mint 30 éve volt.

2019. júl. 28. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
87%
Igen megnéz, mint ahogy én is megnézem a jóképű férfiakat. De van benne annyi intelligencia, ahogy bennem, és a fiamban is, hogy nem fogjuk kitárgyalni mások adottságait.
2019. júl. 28. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
77%

"Kan = Aktív, potens, hetero FÉRFI."


És akkor a nő micsoda? Szuka?

2019. júl. 28. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
36%

"a pasim nem néz meg más nőt a jelenlétemben"


Egész nyugodtan hidd ezt.

És attól majd biztosan igaz lesz.


Nem hülyék. Még ha egy ember ostoba is, a magához való esze mindig megvan.

Sosem akkor fog másokat megnézni, amikor épp felé fordulsz és hozzá beszélsz.

Ne gondold már magad mindenek felett állónak. Vagy tényleg te lennél a világ legszebb, legszexisebb nője?

Nem csak a segédmunkások csinálnak ilyet, mivel ez semmihez sem kötött. Egy orvos, egy mérnök, egy 3 gyerekes szerető családapa is megcsinálja, főleg egy ilyen prúd nő mellett. Csak okosan.

De hidd azt, hogy nem, és írd le még vagy 5x.

Nem nekem akarod ezt bebizonyítani, hanem saját magadnak.

Én befejeztem, nem érdemes olyannal kommunikálni, aki szemellenzőt visel.

2019. júl. 28. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
40%
Én nem nézek meg senkit, gusztustalannak tartom a mustrálást. Meg kicsit előrébb vagyok az evolúcióban, minthogy seggeket bámuljak. De kinek mi a színvonal, kinek mi köti le az agyát.
2019. júl. 28. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 A kérdező kommentje:
2019. júl. 28. 20:56
 20/28 anonim ***** válasza:
36%

Kérdező ez csak egy film! Remélem azt azért tudod... És elég primitív humor van benne.

Ja és az én férjem sem néz meg más nőket... Csak szólok, vannak akiknek ez hihetetlen, mivel ti még nem találkoztatok ilyen férfival attól még létezik! Gondolom még senkitől sem érdemeltetek kiemelt figyelmet... Ezen gondolkodjatok el.

2019. júl. 28. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!