Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Aki nincs jóban az anyjával...

Aki nincs jóban az anyjával az azért felköszönti anyák napján?

Figyelt kérdés
2019. máj. 3. 18:27
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
17%
Szerintem illene!
2019. máj. 3. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
87%
Férjem nem szokta.
2019. máj. 3. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:
Ja, csak van vagy 3 hónapja h utoljàra beszéltünk,szóval kicsit ilyen álszent dolog lenne, nem? Meg nem is tudnám szívből :/
2019. máj. 3. 18:37
 4/23 anonim ***** válasza:
67%
Max. egy sms, hogy "Boldog Anyák napját kívánok". Ha rossz lenne a viszony, nem telefonálnék.
2019. máj. 3. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
83%

Hát nem teljesen ugyanez a szitu mert én jóba vagyok anyummal, de nagyon hasonló eset, szerintem releváns lehet neked.

Szóval apukámmal csak ünnepekkor (húsvét, karácsony) meg nyáriszünetben egyszer vagy kétszer szoktam találkozni. Mégis a szülinapján felhívom megköszönteni. Ajándékot nem veszek, ő szokott nekem valamit, de nem viszonzom mert én vagyok a gyerek és még nincs saját keresetem.

2019. máj. 3. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
84%
Én max ráírok facebookon, de lehet idén elmarad. Úgyis csak kínos neki is meg nekem is.
2019. máj. 3. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
49%
Nem. Nálam amúgy sem szokás ez az állandó ünnepelgetés. Hányok tőle!
2019. máj. 3. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:
Alapból én is teszek az ünnepekre, hülyeségnek tartom őket
2019. máj. 3. 20:22
 9/23 anonim ***** válasza:
88%
Nem. Minek? Nem beszélünk egész évben, aztán hupsz anyák napján puszi pajtik, és nyali barik leszünk? Dehogy, nem kérek belőle. Megvédem ezzel mindkettőnket a kellemetlen helyzettől. Képmutatásból meg pláné nem köszöntőm fel.
2019. máj. 3. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:
Ez motoszkált bennem is..köszi a megerősítést. Döbbenet, hogy mennyien vagyunk így :/ vagy ti csak azt írtátok le, hogy mit tennétek ebben az esetben?
2019. máj. 3. 21:25
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!