Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szerintetek nagy baj, ha idén...

Szerintetek nagy baj, ha idén már nem szeretnék a szüleimmel nyaralni?

Figyelt kérdés

17 éves leszek hamarosan, és a helyzet az, hogy anyuékkal jövő hét pénteken mennénk nyaralni, de nekem nem sok kedvem van hozzá; illetve már más programot is szerveztem magamnak addigra.

Egy hétre mennénk, ráadásul az ország másik felébe, de fogalmam sincs, hogy hogyan álljak oda anyu elé, és közöljem vele, hogy nem szeretnék menni; mert tudom, hogy nem esne túl jól neki.

Ti mit tennétek a helyemben?

Szülőként nem éreznétek magatokat rosszul azért, mert a tinédzser lányotok nem szeretne nyaralni menni veletek?



2019. júl. 29. 01:04
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
82%
Addig örülj míg velük nyaralhatsz! Majd programozol máskor.
2019. júl. 29. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
85%
Hasonlóan gondolkoztam én is aztán úgy voltam el megyek velük a programot átt tettük 1 héttel később, nem bántam meg, jól éreztem magamat, nyilván ehez neked is hozzá kell járulnod, igazából ha nem akarsz akkor őszintén el mondod és kész, meg fogja érteni.
2019. júl. 29. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
87%
Hamarabb kellett volna szóljál, mondjuk mikor lefoglalták a szállást... Így több mint valószínű h bukják a foglalót... Plusz így is lett volna korrekt
2019. júl. 29. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
89%
Szerintem nem baj, viszont tényleg előbb kellett volna közölnöd. Mármint, már amikor szó esett a nyaralásról. Én így már elmennék, mert meg lett beszélve.
2019. júl. 29. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
14%
#3 Miért vagy benne olyan biztos, hogy előre foglalták a szállást, vagy egyáltalán bukták azt? Mi ahányszor mentünk valahova, sose foglaltunk előre szállást,kivétel egyszer volt amikor én lemondtam mert nagyon összevesztem velük és nem volt kedvem hozzájuk, meg már láttam a helyet ahova menni szerettek volna, és nem bukták a szállást.
2019. júl. 29. 04:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
44%

Ja, 16 évesen külön program.?

Anyád helyében jó nagy taslit lezavarnék.

2019. júl. 29. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
84%

Ha ez egy előre lefoglalt szállás lesz akkor bizony menned kell ,mert az úgy lett foglalva hogy te is mész .

Amúgy is illik jóval előbb szólni ha nem szeretnél velük menni nyaralni ,nem 1hétel nyaralás elött .

2019. júl. 29. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
36%
En sem mentemmar nyaralni veluk 16 eves korom ota, mondjuk nalunk ugy kezdodott hogy olyan helyre mentek akkoriban ahova en nem szerettem volna. Viszont ok ezt ugy konyveltek el, hogy veluk nem akarok nyaralni ... ami meg nem volt igaz. Nem halsz bele abba az egy hetbe nem , hogy orulnel hogy vilagot latsz. Masreszt ha elore lefoglaltak akkor buktad.
2019. júl. 29. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
67%

Szerintem nem baj, maradj otthon, legalább a szüleid nyaralását ne rontsd el azzal, hogy mártír leszel, mert velük kell nyaralni.

De! Az ország másik felébe sem engednélek el!

Maradj otthon és gondolkozz el azon, milyen rendes szüleid vannak, mert ne hidd, hogy minden gyereket el tudnak vinni a szülei nyaralni! Te húzod a szád!

2019. júl. 29. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
84%
Ha tudtad mikor mentek miért szerveztél addigra programot? Ha otthon maradnál, miből fizetnéd a kitalált programodat meg az ellátásod? mert gondolom nem a szüleditől várod el ezt, ha már te akarsz különcködni.
2019. júl. 29. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!