Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » 12 éves lányt el lehet engedni...

12 éves lányt el lehet engedni a barátnőivel szülői felügyelet nélkül a városi strandra?

Figyelt kérdés
2019. aug. 3. 20:30
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
45%
Én csak akkor tenném, ha legalább egy szülő ott lesz, amúgy nem. 32/F
2019. aug. 3. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
52%
Nem. És az elsővel értek egyet.
2019. aug. 3. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
44%
Nem.
2019. aug. 3. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
79%
Csakis nappal, és csak akkor, ha biztosan van úszómester a környéken.
2019. aug. 3. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
68%
Nem. Egy érettebb felfogású középiskolást (14-15) viszont már igen, de csak ha csoportosan mennek.
2019. aug. 3. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
72%
A strandra biztosan nem. A mi szüleink elég engedékenyek voltak már kiskorunktól kezdve ha arról volt szó, hogy elmentünk valamerre játszani, de strandra ők se engedtek. Az túl kockázatos szülői felügyelet nélkül. A vízben akkor is történhetnek balesetek ha odafigyel az ember, és nem csak gyerekekkel.
2019. aug. 3. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
59%

Biztos, hogy nem!

Most nem azért, de engem 12 évesen a medencében nyaggatott egy pedofil, alig tudtam szabadulni tőle, pedig a szüleim is a strandon voltak.

Mire kivergődtem és szóltam nekik, addigra eltűnt.

2019. aug. 3. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
53%

Itt a gyakoris szülőket kérdezem, azért a wc-re kiengeditek egyedül a gyereket?

És akkor megy a csodálkozás, hogy milyen kib_szott életképtelenek a mai fiatalok. Mondom ezt úgy, hogy én is "mai fiatal" vagyok. Az én korosztályom a mostani huszonévesek is borzasztóak, szóval bele se merek gondolni milyenek lesznek a mostani tizenévesek akiknek még a s_ggét is anyu törli.

2019. aug. 3. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
69%

Szerintem el lehet engedni. A strandon sok felnőtt van, és azért az emberek túlnyomó többsége normális. Amitől óvni kell őket, az az éjszakai élet, és a viszonylag elhagyatott helyek, rosszabb környékek.


Vannak helyek, ahol az ennyi idős srácokhoz már hozzá van nőve a Kalasnyikovjuk...

2019. aug. 3. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
71%
Ha rendesen tud úszni, én elengedném. Ha elkíséri a szülő, akkor sem lehet mindig a sarkában, baleset viszont akármikor történhet. Annyit kérnék, hogy ha reggeltől estig kint van, akkor azért írjon vagy hívjon fel 1-2x, hogy minden rendben.
2019. aug. 3. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!