Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Ti mikor és hogyan mondtátok...

Ti mikor és hogyan mondtátok el otthon hogy elvesztettétek? Mi volt a reakció?

Figyelt kérdés
Hány évesek voltatok akkor, amikor elmondtátok? Rögtön elmondtátok vagy csak napokkal, hetekkel, akár évekkel később? Vagy esetleg el sem mondtátok csak kiderült valahogy? Illetve mi volt a reakció a szülők részéről? Örültek neki, hidegen hagyta őket, esetleg dühösek vagy csalódottak voltak?

2019. aug. 4. 20:52
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
43%

Nekem anyukám olyan (volt, mert már nem élek otthon), mintha a barátnőm lett volna, sok mindent elmondtam neki és tudtam vele beszélni akármiről, sajnálom, hogy egyeseknek nem volt ilyen jó kapcsolatuk legalább egy szülővel(ez azoknak szól, akik lepontoztak)

#1 voltam, 24/N

2019. aug. 5. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
80%
Én nem meséltem el. Tudtak róla, hogy találkozgatok valakivel, de ismertek annyira, hogy tudják, hogy odafigyelek magamra és nem hozok elhamarkodott döntéseket. Ebből adódóan szerintem ők azt hiszik, hogy már korábban elveszítettem a szüzességemet, valójában pedig nem azzal a fiúval voltam először együtt, akivel hosszabb ideig találkozgattunk, mert vele nem voltam kapcsolatban, hanem a következő barátommal. De lehet, hogy ezt nem is tudják, de nem is baj, mert ez már 18-19 évesen nem annyira tartozik a szülőkre. Volt olyan barátnőm, akinek az anyja vette az óvszert, meg akkor ment ügyelni a kórházba, amikor a lánya otthon akart lenni a pasijával, és feltételezem, hogy ők minden részletet meg is beszéltek. Na nekem ez már sok lenne.
2019. aug. 5. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
80%
16 voltam mikor elveszítettem,egy akkor 2 éves kapcsolatban. Én rögtön elmondtam.
2019. aug. 8. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!