Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Bevaljam e hogy meleg vagyok?...

Bevaljam e hogy meleg vagyok? 16/f

Figyelt kérdés
Eddig nem mertem elmondani senkinek mert a családom egyik fele homofób a màsik fele pedig keresztény. Ha bevallanám tuti kiraknànak az utcára vagy nemtudom. De már nem birom azt hogy nem adhatom önmagamat és ezért nem is szoktam sokat beszélni senkivel mert akkor a beszédemböl egyböl kiderülne. Egyetlen megoldásom az lehet hogy ha egyetemen koleszba bevallom hogy meleg vagyok mert akkor ugyse nem leszek otthon es anyi idö alatt hátha elfogadják. Szerintetek ezt csináljam vagy valami mást? Vàlaszokat elōre is köszönöm.

2019. aug. 5. 14:19
1 2
 11/20 Kaname90 válasza:
100%
Nem értek pár embert, "próbáld meg lányokkal" azért ne próbáljunk sztm egy meleget heteroba átrakni, nem kell erőltetni semmit -.- ha melegnek érzi magát éljen úgy, amúgy szerintem se lenne olyan jó ötlet elmondani, ha sikerül elköltöznöd valahova akkor elmondod és nem tudnának kitagadni mert ugye már van hol élned :D
2019. aug. 6. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 kovpet ***** válasza:
100%
Vajon #10 egy 16 éves heteronak is azt javasolná, hogy próbálja ki fiúval, hátha?
2019. aug. 6. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:

A nōk iránt már nem érzek semmit csak barátként tudok rájuk gondolni és egész életem során inkább férfiakhoz vonzóttam

Nemhiszem hogy ez változna már

2019. aug. 6. 14:56
 14/20 A kérdező kommentje:
Nemtudom hogy anyámnak hogyan mondjam el mert kb 4 évvel ezelött Egy beszélgetés során feljöttek a meleg emberek és mondta hogy ha meleg leszek akkor megver utána 2 évvel késöbb ugyanigy Egy beszélgetés során azt mondta hogy ha meleg leszek akkor elfogadná de sose szeretne és most nemtudom mit érezhet
2019. aug. 6. 15:14
 15/20 -remete- ***** válasza:
15%
öööö izé aztán kinek mi köze van ahhoz kivel bújsz ágyba? szerintem senkinek sincs köze ahhoz. egyáltalán az egész dolog miért lett közügy?? ki csámpásnak van ahhoz köze hogy én melyik nemhez vonzódom? érted? ha a fiam elém állna, hogy a fiukat szereti istenem mit tehetek? engem aztán marhára nem hatna meg. erre a világra jelenleg nem kellene utód. már nekik is marha nehéz lesz jövőt építeni.
2019. aug. 7. 05:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:

Jó de kiderülne nemtudom elkerülni hogy ōk ne tudjanak róla így is már majdnem napiszinten kérdezik hogy van e barátnōm

És ezt hogy még nincs ezt nem tudnál a végtelenségig mondani Egy idō után rájönnének

2019. aug. 7. 16:01
 17/20 -remete- ***** válasza:
100%
Egy nagy levegő mond elnkik amugy semmi közük hozzá csak szeressen a partnered és te is őt.
2019. aug. 7. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 -remete- ***** válasza:
100%
Talán ha édesanyádnak előbb mondod el nem lesz gond édesapáddal sem. Csak ne egyszerre mond el nekik mert a szülők reflexből támogatják egymást. Ha ennyire gáz a szitu akkor inkább mond azt, hogy a lányok hülyék neked fontosabb a tanulás mint hogy csajozni járj. 16 évesen szerintem a tanulás legyen az első.
2019. aug. 8. 05:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 A kérdező kommentje:

Anyàmmal élek apám egy fsz mert 9 évesen elhagyott es nemsokat lattam de anyámnak késöbb mondom el inkább mondjuk ha felvesznek egyetemre akkor elmondom neki

Akkor csak nem akad ki

2019. aug. 8. 15:20
 20/20 Kaname90 válasza:
100%
Hát ami azt illeti én is meleg vagyok, és elég sok dolgon mentem át, a családom majdnem megtudta de akkor kitagadtak volna az tuti, én se tudom mit kéne tennem, ha akarsz beszélni privátban akkor meghallgatlak és remélem te is engem :D
2019. aug. 10. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!