Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Lenné egy programom magàn...

Lenné egy programom magàn cèlu de lànyom 17 èves mindenhova velem jönne mit mondják neki most nem tud?

Figyelt kérdés
2019. aug. 5. 23:37
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
91%
hát ezt te alakítottad így, te nevelted ilyenné, a hatásodra lett ilyen..ragaszkodó meg ki tudja, mi...viheted pszichológushoz, mert elrontottad...vagy próbálkozz egyedül. hátha..
2019. aug. 6. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%
Egy 4 évesnek el lehet magyarázni,hogy most anyának dolga van,oda te nem jöhetsz. Mama/apa vigyáz rád addig. Iskolába hogy viseli a hiányodat? Még az is megfordult a fejemben,hogy ha tényleg olyan program hogy férfivel találkoznánk,akkor ezzel a viselkedéssel próbálja megakadályozni a kapcsolataidat. Ezt ne hagyd ha tényleg erről van szó.
2019. aug. 6. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%

Ez 17 hónapos korban lenne normális, nem 17 évesen.

Te nevelted ilyenné, nézz szembe azzal, hogy teljesen abnormális gyereket neveltél belőle.

2019. aug. 6. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%

Valami nagyon nincs rendben a lányod lelki világával, ha 17 évesen nem örül egy kis én-időnek, amíg te elmész otthonról a saját dolgodra. Én emlékszem, mindig vártam, hogy a szüleim egyedül hagyjanak otthon és filmezhessek, zenét hallgathassak, beülhessek a fürdőkádba, kipróbálhassak új sminktechnikákat.

Az oké, hogy szeret téged és a barátnőjének tart (bár én ezt személy szerint nem tartom túl helyes dolognak egy szülő-gyerek viszony esetén), de ez a ragaszkodás ennyi idősen már beteges. Aztán lehet, hogy megsejtette, hogy egy férfival találkozol (ez csak spekuláció, mert nem árultad el, hova mész), és most megpróbál téged magához láncolni, hogy nehogy hárman legyetek és ne csak vele foglalkozz. Akkor viszont nem sajnálnivaló, hanem önző.

2019. aug. 6. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
100%
Egyszerűen megmondanam neki, hogy "ide most egyedül szeretnék menni", és kész, pont. Ilyet benyögne, hogy én vagyok a dolgod, hát álljon már meg a menet, nem a 17 éves fogja nekem megmondani, hogy ki és mi a dolgom.
2019. aug. 7. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!