Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogyan hozzam fel anyámnak,...

Hogyan hozzam fel anyámnak, hogy ismét szeretnék epillátort használni? 16l

Figyelt kérdés

Nem igazán szoktam ilyenekről beszélni vele, lehetőség szerint mind a ketten kerüljük a "kínos" témákat.

Szóval amikor szőrteleníteni kezdtem egyszer próbáltam epillátort használni, de kb annyiban maradt, mivel fájt. Azóta valahová el van rakva, amit én nem tudok, hogy hol van. Ha felhozom tuti az lenne az első reakció, hogy minek, évekkel ezelőtt is fájt, tuti nem bírnám. Nem a szőrtelenítéssel van probléma anyámnál, csak szeret évekkel ezelőtti dolgokat indoknak használni lényegtepen dolgoknál


Szerintetek, hogyan hozzam fel anyámnak?16l


2019. aug. 6. 14:16
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
78%

Sehogy

Szőrteleníts nyugodtan ugysem szúrja ki

2019. aug. 6. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
96%
Egyszerűen elé állsz és meg kérdezed "anya hol van az epillátor?" és valószínűleg meg fogja mondani.. ha meg mondja hogy minek az ismét fájni fog meg mondod csak ki akarod újra probálni hátna nem fájjna annyira..
2019. aug. 6. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
96%

Durva,hogy vannak emberek,akikkel ennyit sem lehet megbeszélni.:D

Amúgy meg "Anyu,újra megpróbálom az epilátort,hova raktad?"

2019. aug. 6. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
95%

"Ha felhozom tuti az lenne az első reakció, hogy minek, évekkel ezelőtt is fájt, tuti nem bírnám."

- Tényleg fájt, de ha nem baj, szeretném még egyszer kipróbálni. Nyilván, ha megint fáj, akkor mást módszert keresek!


Egyébként meg miért zavar téged, hogy anyád milyen kommentet fűz hozzá, ami még csak nem is sértő, a lényeg, hogy kotorja elő az epilátort!

2019. aug. 6. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
94%
vagy kezd el keresni valahol és ha meg kérdezi mit keresel meg mondod és ő valószínűleg meg mondja hol van ha nem akarja hogy az egész házat fel turd :D
2019. aug. 6. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim válasza:
66%
Nekem abba szokott beleszólni, hogy a combom akarom szorteleniteni. Múltkor is mentem gyantaztatni, mondtam, hogy a combom is akarom és rögtön letamadt, hogy nem is látszik meg csak rosszabb lesz. De pedig látszik, és engem nagyon zavar. És már 18 leszek, szóval átérzem.
2019. aug. 6. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Mondod neki, hogy "Anyu, az epilátort hova tetted?"

ha megkérdezi, minek, azt mondod, "nekifutnék ennek az epilálás dolgonak mégegyszer, mert a borotva elég macerás." aztán semmi.

Ha nem kérdez többet, akkor meg nem magyarázkodsz.

Amúgy az epilátort utálom, mert állati hosszadalmas. Én a veet rollt használom, kb 5-8 perc alatt végzek mind a két lábammal térd alatt. ;) Pedig szipuszupi lámpás, akkus epilátort vettem, kidobott pénz volt :D

2019. aug. 6. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Én a gyantát jobban szeretem. Jobban bírom azt, hogyha egyszerre sok szőr van kitépve, mint egyesével.

Szerintem egy próbát megér.

Bár én inkább kozmetikushoz járok.

2019. aug. 6. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Persze, hogy fáj, főleg eleinte, utána már kevésbé. Egy próba nem próba. De nem értem, miért probléma megmondani anyukádnak, hogy ismét tennél vele egy kísérletet. csak így egyszerűen.
2019. aug. 6. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Ez anya es lanya kozott miert kinos tema? Normalis kapcsolatban nem kellene kinosnak lennie. De mindegy. Megmondod neki hogy hasznalni akarod es kesz, ha nem tudtok normalisan beszelni akkor ne avatkozzon bele. A te tested
2019. aug. 6. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!