Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogyan hozzam fel anyámnak,...

Hogyan hozzam fel anyámnak, hogy ismét szeretnék epillátort használni? 16l

Figyelt kérdés

Nem igazán szoktam ilyenekről beszélni vele, lehetőség szerint mind a ketten kerüljük a "kínos" témákat.

Szóval amikor szőrteleníteni kezdtem egyszer próbáltam epillátort használni, de kb annyiban maradt, mivel fájt. Azóta valahová el van rakva, amit én nem tudok, hogy hol van. Ha felhozom tuti az lenne az első reakció, hogy minek, évekkel ezelőtt is fájt, tuti nem bírnám. Nem a szőrtelenítéssel van probléma anyámnál, csak szeret évekkel ezelőtti dolgokat indoknak használni lényegtepen dolgoknál


Szerintetek, hogyan hozzam fel anyámnak?16l


2019. aug. 6. 14:16
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Lol nem vagyunk testvérek? Ugyanilyen az anyám.

De amúgy simán meg kell neki mondanod, hogy szeretnéd használni és kész. Gyanta tényleg jobb mellesleg :)

2019. aug. 6. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Hozz fel reális érveket az epillátor mellett, például, hogy ha borotvát használsz, akkor sokkal nehezebb lesz később szőrtelenítened. Az én anyám emlékszem, teljesen kivolt, hogy minek használok ilyen dolgokat, mert ő borotvát is csak ritkán használt, de én lerendeztem magamban annyival, hogy számomra ez az ápoltság, és azóta sem hagyom, hogy a személyes dolgaimba, higéniámba beleszóljon más. Tanácsot el lehet fogadni, de sok anyuka rá akarja erőltetni a saját bevált dolgait a lányára is.
2019. aug. 6. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

‘Anyu hol az epilator amit evekkel ezelott eltettunk valahova? Megprobalnam ujra hasznalni’

Ha ilyen alap dolgot nem tudsz anyukaddal megbeszelni az regen rossz. Enyem se tul nyitott pl szexrol sose beszelt velem de az ilyen noi dolgokban partner.

2019. aug. 6. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!