Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Próbálom pótolni a szüleim...

Próbálom pótolni a szüleim szeretetét. Mit tehetnék?

Figyelt kérdés

Nem volt túl jo gyerekkorom és kapcsolatom a szüleimmel. Verés,lelki terror,magánéleti dolgok kiteregetése,anyagi problémák... Ilyen dolgok árnyékolták be a múltamat.


Azóta nagykorú lettem,elköltöztem,és belefogtam egy szép "hobbiba". Kóbor,rászoruló cicákat mentek és fogadok be. Szeretem ezt csinálni és bár néha "túlzásba esem",mégsem hagyom abba. Anyagilag és hely és tisztaságügyileg sem jelent gondot,de érzem,hogy a sok cicus csupán pótlása az akkor elmulasztott szerető perceknek. Ilyenkor mit tanácsos tenni?



2019. aug. 6. 12:21
 1/5 anonim válasza:
82%
Találj magad mellé egy férfit, ő majd rengeteg szeretetet ad majd neked ha a jó pasit találod meg és Talán az ő szülei tudnak neked olyan érzéseket adni mint amilyenre vágysz. Az én barátnőm szülei is nagyon aranyosak velem és érzem a tőrődésüket. Én is átéltem azokat amiket leírtál Szóval nem csak úgy a semmibe beszélek. Próbálj meg azért a szuleiddel is kibélülni, nemtom ez mennyire lehetséges
2019. aug. 6. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
47%
Egy rendes férfi aki szeret az tudná pótolni amit te keresel.
2019. aug. 6. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Én is a macskámmal élek jelenleg, megértelek több szempontból. Más jellegű konfliktusom van a szüleimmel, és a nagyszüleimhez kötődöm jobban, akik már nem élnek.

A macskázás jó dolog, szerintem a szeretettel semmi baj nincs, ha macskáknak adod is. A szüleink nem fognak megváltozni x évesen, ja én próbálgatom ezt, de lassan teljesen tönkremegy a kapcsolatunk.

A párkapcsolatot nem pótolja (szellemiségében nyilván) a macska, nemrég ment szét a kapcsolatom és ezt érzem. Azt, hogy mikor találsz meg egy olyan férfit, aki aztán tényleg, azt nem lehet előre megmondani.

Az értelmes tanácsom, hogy ne görcsölj rá se a férfikeresésre, se az elmélkedésre. A megfelelő férfi majd előkerül, direkt, erőltetve mellé lehet fogni (nekem egyszer sikerült). A társállatok nagyon sok szeretet adnak és sosem fognak úgy bántani, mint egy ember. Biztos hiányzik neked a szüleid szeretete, csak az időben nem tudsz visszamenni, és a szüleiddel gondolom amit el lehet érni, az a normális hangnem, de nem több. Nyilván az embernek sok a lelki sebe, mikor annyit nem kérdeznek meg, hogy hogy vagyok.

2019. aug. 6. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
42%
Pasizz be.
2019. aug. 7. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Minden kedves kommentelőnek: van párom! Egyébként a kapcsolatban való szerelmi szeretet teljesen más,mint amit én hiányolok,de köszönöm az egyöntetű tanácsokat.
2019. aug. 7. 23:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!