Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szerintetek érthető, hogy...

Szerintetek érthető, hogy maradnék itthon?

Figyelt kérdés

A szüleim elmennek a hétvégére kirándulni a család többi részével, de most én maradnék itthon. Eddig mindenfele voltam velük, most viszont van barátnőm, és szeretnék vele kettesben lenni, barátokat áthívni, (van amelyikőjük nem is volt még nálunk) na nem nagy bulit csapni csak értitek.

Szerintetek ezt meg fogják érteni?

22/F



2019. aug. 8. 09:05
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
88%
Igen, de ha övék a ház, lehet azt mondják, hogy nem jöhet ide senki. Azt megtehetik.
2019. aug. 8. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
92%

Érthető.

Nem buli lesz? Ezt a haverok is tudják? 😁

2019. aug. 8. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Tudják, persze. Nem egy nagy bulis társaság egyébként, szóval nem is az a lényeg, csak, hogy én nem megyek velük.
2019. aug. 8. 09:20
 4/12 anonim ***** válasza:
56%

22 évesen azon aggódsz, hogy a szüleid megértik-e hogy nem akarsz velük menni kirándulni hétvégén????



22?????

2019. aug. 8. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
74%
Sokan 22 évesen külön élnek, dolgoznak és/vagy mellette egyetemre járnak, néhányan a családalapításon gondolkodnak. Te meg nem mersz nemet mondani egy családi kirándulásra? Mikor felejtettél el felnőni?
2019. aug. 8. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
64%

Egyáltalán nem baj, legalább szülei kizökkennek egy kis időre a taposómalomból.

Ha haza jönnek, örülni fognak, hogy könnyű lesz a visszazökkenés a napi robotba, takaríthatnak a haveri buli után.

2019. aug. 8. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
76%

Én már 15-16 éves korom óta nem járok a szüleimmel nyaralni, kirándulni.

Én egyszerűen mondtam nekik, hogy nem szeretnék velük menni és ennyi, otthon maradtam. Nem csináltak belőle túl nagy ügyet, mert ők is tudják, hogy mások az igényeink, más szórakoztat minket. Ha nincs kedvem, felesleges mennem.

22 évesen nem értem, mért ne tehetnéd meg konkrét kifogások és indokok nélkül, hogy mért nem mész velük.

2019. aug. 8. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
66%
Én 14 éves korom óta gyakorlatilag mindenhova szüleimtől teljesen függetlenül megyek. Kivéve az össznépi rokonlátogatásokat, de van, hogy azokat is passzolom.
2019. aug. 8. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
0%
5ös, hol írta hogy felnőtt? Hiszen otthon lakik.
2019. aug. 8. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
0%

22/F

22 éves férfi

2019. aug. 8. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!