Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Ti mit tennétek a helyemben...

Ti mit tennétek a helyemben ebben az esetben? 22/L

Figyelt kérdés

ismerőseim (köztük a fiú aki tetszik) meghívott egy strandolós/házibulizós hétvégére ezen a héten.

Már 1 hete mondtam a szüleimnek, hogy erre majd tervezek menni.

erre most kijelentette az apám, hogy kizárt, hogy elenged. Mert egyrészt a tópart ahova megyünk életveszélyes ( hiába mondtam hogy én nem is mennék bele a vízbe mert nem szeretek strandolni). Másrészt, hogy biztosan lefeküdnék ott a sráccal és mindenki könnyűvérűnek nézne...

Nagyon rosszul esett ez, hogy ennyire nem bíznak bennem és elég ideges lettem.

(Találkoztak már a sráccal)


2019. aug. 13. 09:15
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
5%
Miért ne zárhatná be?
2019. aug. 13. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
32%
Engem sem engednének el szívesen tóparta pedig 21 vagyok. Egyszerűen azért, mert nagyon sokan szoktak belefulladni. Lehet te nem mész bele, de ha mindneki belemegy úgy is belecsalnak vagy viccből belelöknek. Jó lehet nem, akkor bocsi a rossz feltételezésért. De a tényleg veszélyes tavak, ami nem ilyen szabad strand jellegű,azt lehet jobb elkerülni, mert nagyon gyorsan süllyed a vizük.
2019. aug. 13. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
0%
Bocsi mélyül a vizük, te pedig elsüllyedsz 5 mp alatt. *
2019. aug. 13. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
68%

19-re:

Ha egy szülő itt és most ilyet mond, az eddig se tekintette felnőttnek a 22 éves lányát. Csak talán most borult ki a tejföl a kérdezőnél annyira, hogy erre már megeresztett ide egy kérdést elkeseredésében.

Ami a tanulmányokat illeti... igen, lehet, hogy én is egy évig még összeszorított foggal várnék, hogy elvégezzem az egyetemet. Bár, ha ilyenek a szülők, akkor logikus módon másik városba kellett volna jelentkezni, és akkor legalább tanév közben nem lenne ez a börtön-hangulat.

De az is egy opció, hogy az ember oszt-szoroz és eldönti, hogy inkább a nélkülözés, a lepukkant albérlet, az állandó hétvégi teszkós árupakolás, DE AKKOR IS ELMEGY OTTHONRÓL.

Valamit valamiért. Nekem édesebb a szabadság bármilyen aranyketrecnél. Én a kényelmetlenebb, de szabad életet választanám.


Egyezkedni, győzködni pedig ilyen embert nem is érdemes. Ha valaki nagyon kemény, akkor állóháborút kezdhet otthon is a szabadságáért, de ehhez erős akarat és kemény idegek kellenek, ezt nők nem szokták bírni. Pl. jelen esetben megmondhatja az apjának, hogy elmegy és nem érdekli, apja mit szól hozzá. Csak utána ki kell azt is bírni, amit az apja reagálna rá. És így élni hónapokon, éveken át, amíg el nem költözik. Ezt kevesen bírják idegekkel.

2019. aug. 13. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
53%

Mit tennék a helyedben?

Fognám magam és elmennék. Az én életem, azt csinálok amit akarok. Lehet nem tetszik nekik, de ez van.

Nem kukluxklán tüntetésre mész.

2019. aug. 13. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim válasza:
69%

Csaladdal se menjetek topartra, soha ne menjetek topart kozelebe🤦🏾‍♀️

Nyilvan ha egy normalis tarsasaggal megy, akkor nem lesz eletveszelyben. En 18 evesen fogtam kozoltem megyek nyaralni balcsira es ennyi.

2019. aug. 13. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
19%

Igazából nem más tart téged könnyűvérűnek, mint a saját apád, hiszen rögtön az egyéjszakás kalandot feltételezi rólad.


A veszélyes tópartot viszont megértem. Józan ember is beledulladhat, ha olyan a víz, és részeg ember is belefulladhat a legbiztonságosabb vízbe is. Szóval részeg ember + veszélyes víz? Nekem nem lenne szórakozás, pedig 20 éves vagyok. Én nem érezném jól magam így, hogy a haverjaimat kell feltenem, plusz attól kell paráznom, hogy mikor dobnak bele engem a vízbe, mert az buli.

2019. aug. 13. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
9%
Végre valaki reálisan látja a dolgot.
2019. aug. 13. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
15%
Gondolom 12/L-t akartál írni. 18 éves korodig meg hallgass a szüleidre! Jól mondják, nem való még egy kislánynak a buli! Majd felnőttként oda mész, ahova akarsz!
2019. aug. 13. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!