Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogyan lehetne megoldani a...

Hogyan lehetne megoldani a dolgokat?

Figyelt kérdés

Anyám és én nagyon durván össze vitatkozunk. Az egész múlt héten kezdődött nem engedett el a barataimhoz pedig meg ígérte nekem ezen a nyáron oda megyek ahová csak akarok. Nem is beszéltünk most pénteken kicsit ki borult a bili nálam és elmondtam neki ha nem változtat a dolgokon hogy nem enged sehova minden apróságot el mondok apának. Aztán ő fel kapta a vizet és mag akart verni. Mikor haza jött apukám a munkából szépen kitalált történettel állt elő. Betelt a pohár kitaláltam apámnak. Közben meg is akart verni apukám fogta le. Párom jött ertem nem akartam itt maradni de el vette az összes igazolvanyomat a penztarcamat és a pénzemet is és nem hajlandó vissza adni.(mikor el akartam menni kihordtam a cuccom és ő vissza be hordta el akartam venni tőle majd elkezdett ütni és hozzám vágott mindent) 1napot nem aludtam otthon apukám hatására haza mentem de nem lett jobb a helyzet (közölte nekem itt semmi keresni valóm nincs és hogy mereszeltem haza jönni ő nem adott rá engedélyt) ugyan olyan aggressziv velem és nem hajlandó vissza adni a saját igazolvanyaimat. Ami elég nagy gond főleg hogy párommal mennék nyaralni hétfőn.

Szerintetek mit tudok tenni? (Vele nem lehet beszélni semmit normálisan most , sőt az egyik rokonaval meg is fenyegetetett engem)

19/L



2019. aug. 17. 22:07
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:

mikike777 nem lehet vele beszélni egyáltalán. Úgy áll a dolgokhoz mintha én már egy idegen lennék. Egyszerűen meg vett engem. Ha hozzám is szól azért hogy basztasson és én érezzem rosszul magam miközben semmit nem csináltam még rá se néztem. A nyaralásról tud el is vagyok engedve mert ez alapból ilyen meglepetés lett volna nekem csak hogy jöttek a gondok így el mondta párom nekem is.


Utolsó válaszoló igen tudom hogy a munka is egy opcio csak nem tudom most suli mellett hogy lesz időm tavaly több mint 10-12orat voltam távol és az utazási időm meg nincs benne (csak az amikor suliba mentem azaz a haza menetel az még nincs) és nem jártam semmilyen szakkörre se. Párom szívesen vállána ezt az egészet hogy ő tartson el de én nem érezném úgy jól magam.


Köszönöm mindenkinek a választ és a segítséget! Legyen szép napotok :)

2019. aug. 18. 10:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!