Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Melyik volt a legfájóbb...

Melyik volt a legfájóbb mondat, amit a szüleid mondtak neked valaha?

Figyelt kérdés

2019. aug. 19. 00:22
1 2 3 4 5 6
 1/56 anonim ***** válasza:
98%
Hasznavehetetlen dög. Nyomorult vagy,hogy tényleg semmihez sem értesz?
2019. aug. 19. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/56 anonim ***** válasza:
91%
A hátam mögött mondták, hogy ugyanolyan "büdös qrva" vagyok, mint a többi lány. Egyáltalán nem vagyok annak mondható.
2019. aug. 19. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/56 anonim ***** válasza:
100%
A kollégái előtt vágta a képembe anyám, hogy ő nem lehet büszke rám, sem a testvéremre, mert nekem nincs diplomám, bezzeg a kolléganők gyerekeinek mindnek van! Ordítva vágta a képembe az irodában, ahol mér rajtunk kívül voltak vagy nyolcan. Nagyon fájt, és azóta sem tudom ezt elfelejteni, és nem is fogom soha.
2019. aug. 19. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/56 anonim ***** válasza:
98%
Apámtól az a mondat,hogy én nem vagyok a lánya,és ki tudja,kitől vagyok én,mert neki nincs olyan elbacott gyereke,mint én...ettől a perctől kezdve számomra meghalt az apám.
2019. aug. 19. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/56 anonim ***** válasza:
85%
Amikor 2 hónapos volt a babám, ott volt nálunk anyum. Megkértem, h vigyazhatna rá, amíg felporszivozozok (akkoriban nagyon sokat sírt a kicsi, hasfajos volt), és az volt rá a válasza, h anno neki se segített senki. Akkor megfogadtam, h ha kéne a segítsége, se szólok neki, nagyon megbantott ezzel.
2019. aug. 19. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/56 anonim ***** válasza:
98%
Halj meg, bánom, hogy megszülettél, olyan vagy, mint apád..
2019. aug. 19. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/56 anonim válasza:
99%
A best az a "szakadt volna anyádba a fejed mikor megszülettél" volt.
2019. aug. 19. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/56 anonim ***** válasza:
92%
Kiskorom óta aktivan sportolok, versenyzek, és miután végig szenvedtem tavaly az egész nyarat midnen nap napi 7ora edzessel (napi kettő +kiegészítő ) oda b😁taknekem hogy úgyse fogok elérni semmit, Minek csinalom😂😂. Lelkemet kitettem erte és előadták hogy mennyire támogatnak (persze csak masok elott). De ez a mondtad orokke megmaradt egyszerűen letortek a szarvam nem is kicsit
2019. aug. 19. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/56 anonim ***** válasza:
99%
8as vagyok. Volt meg sok hasonló szép, de olyan is votl hogy aztmondtak hogy védekezni kellett volna vagy meg se szülni engem 🤷‍♀️
2019. aug. 19. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/56 anonim ***** válasza:
92%

Szerencsére nem volt ilyen soha.

De az eddigieket olvasva.....hogy juthat egy szülő idáig???

Remélem a többség az ilyen benyögések után hason csúszva kér bocsánatot a gyerekétől.

2019. aug. 19. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!