Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Melyik volt a legfájóbb...

Melyik volt a legfájóbb mondat, amit a szüleid mondtak neked valaha?

Figyelt kérdés

2019. aug. 19. 00:22
1 2 3 4 5 6
 51/56 anonim ***** válasza:
100%

10 éves lehettem, öcsémmel együtt kaptuk meg anyánktól: "nem vagytok jók semmire"


Másik felejthetetlen élmény szintén valamikor a gyerekkorból, amikor anyám egy barátnőjével beszélgetett, és mikor én is szóba kerültem, úgy hivatkozott rám, "nagy ló".

2019. aug. 31. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/56 anonim ***** válasza:
100%

5-6 éves lehettem : "de csúf vagy"


12 lehettem : " Az se volna korán ha most megdöglenél és kidobnálak a kútba"


14-15 évesen leforráztam a magam " Úgy a jó, most legalább leégett a kezed"


16-17 évesen már nem is tudom mit csináltam vagy mondtam " az este még a halálodra kelnek "(mármint anyukám és az öcsém).

2019. okt. 2. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/56 anonim ***** válasza:
100%
*Illetve még szintén 5-7 évesen " Fejjel fognak ugrálni beléd(már mint a férfiak).
2019. okt. 2. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/56 anonim ***** válasza:
100%

Apám állandóan részeg volt és molesztált és elmondtam anyámnak.

Erre ő azt mondta "hagyd maga hamarabb szabadulsz"

Azóta sem bocsátottam meg neki.

53/N

2019. okt. 2. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/56 anonim ***** válasza:
100%

Véletlenül bukkantam rá erre a kérdésre, de nagyon mély sebeket tépett fel.


Kamasz koromban, mikor picit meghiztam (170 cm és 61-2 kg voltam, tehát nem kövér!),de striás lett a combom. Apám beszólt egy olyat, mikor egyszer bugyiban néztem a tv-t, hogy "szètreped a bőr a seggeden".

Kb. 10 évig tartó kálvária vette így kezdetét...6 kórházi kezelés...29 kg voltam, mikor 25eves koromban újra élesztettek.

Valószínűleg akkor ő már rég nem is emlékezett erre a mondatara.

2019. okt. 3. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/56 anonim válasza:
100%
Nekem nem volt olyan ami nagyon megmaradt volna de az ilyenek nem szülők, kitartást mindenkinek aki ilyet él át
2020. ápr. 13. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!