Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Melyik volt a legfájóbb...

Melyik volt a legfájóbb mondat, amit a szüleid mondtak neked valaha?

Figyelt kérdés

2019. aug. 19. 00:22
1 2 3 4 5 6
 41/56 anonim ***** válasza:
100%
Bocsásson meg aki akar, en nem fogok. Nem érdemlik meg.
2019. aug. 19. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/56 anonim ***** válasza:
70%

Nem hiszem, hogy volt ilyen, de ha lett volna is, csak a szépre emlékezem. Nem szeretem pátyolgatni a sérelmeket.

60F

2019. aug. 19. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/56 anonim ***** válasza:
94%

Szellemi fogyatékos vagy.

De a csúcs az az, mikor anyu kifejtette ha nem születünk meg, sokkal boldogabb lehetett volna.


Hárman vagyunk testvérek, 47, 44, 34 évesek, egyikünk sem vállalt gyereket. kimondatlanul, de ott van bennünk, hogy olyanok lennénk mint ő velünk.

2019. aug. 19. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/56 anonim ***** válasza:
94%
"Édesanyám" hozzám intézett mondata, amikor 17,5 évesen sírva, szégyenkezve vallottam be neki, hogy szerintem terhes vagyok a barátomtól: -hogy b..talak volna a falhoz még akkor a kórházban amikor megszültelek, most mit fognak szólni az emberek??? :(
2019. aug. 19. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/56 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem úgy táncolok, ahogy ok futyulnek, nem tartják velem a kapcsolatot. Mint, most sem. Van egy masfel eves gyerekem es fel voltak haborodva, hogy nem voltunk itthon. Semmit sem tudnak rólam. Apam olyanokat mondott gyerekkoromban,hogy te diszno. Anyam: kar volt teged megszulnom, le kene teged tenni szakmunkasba, mert a gimihez szerinte hulye vagyok. ( szeptemberben kezdem a doktorit...) igazabol nem tudom az faj lagjobban, hogy anyam tudta,hogy az exem megcsalt -úgy 10 éve volt- es nem mondta meg, mindenki rajram rohogott vsgy a sorozatos beszolasok. Igazabol nem erdekki semmi, a gyerekemen keresztul akar fajdalmat okozni nekem. En teljesen bele vagyok ebbe betegedve, de nem fogok menni hozzajuk. A parom jelenleteben tavaly nyaron a sajat apam ugy megsertett lelkileg, hogy az akkor fel eves gyerekkel jottunk is haza. Bocsi hibakert, telefonrol irtam...
2019. aug. 20. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/56 anonim ***** válasza:
100%
10 es valaszolo : elég szégyen, sajnos nem. Anyukam el is hagyott azóta mar, pár hónapja múltam 18😅. Ilyen ez sajnos :)
2019. aug. 22. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/56 anonim ***** válasza:
100%
Sok volt, de talán ez a 2 mindent vitt: "Ha akkor lehetett volna gyereket elcsináltatni ...", "az a boldog, akinek egy sincs" :-((((((
2019. aug. 23. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/56 anonim ***** válasza:
100%
10es, nálunk fel se fogják, anyukám kicsinyíti a mostohaapám összes verését, bunkózását, fenyegetőzését, hogy jaj, sz nem is úgy volt, meg hogy szegény nem tehet róla, nehéz volt a gyerekkora (mert akkor ugye nyugodtan tönkreteheti a másét). Vajon miért is nincs egyikünknek se családja a tesómmal...
2019. aug. 23. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/56 anonim ***** válasza:
100%

"Te még csak egy kis szaros dög vagy"

Vagy valami hasonló. De apám napi szinten odalök a pofámba valami lelombozót.


Vagy amikor órákat gyakorolok a zongorán, amíg egyedül vagyok otthon, hogy ne zavarjam őket, aztán mikor megmutatom nekik mit tanultam, a fejemhez vágja, hogy ez szar volt. Na az fáj.

2019. aug. 24. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/56 anonim ***** válasza:
100%

'Vajon miért is nincs egyikünknek se családja a tesómmal..."


Üdv a klubban.:D

2019. aug. 26. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!