Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miert kezelnek ugy a szuleim...

Miert kezelnek ugy a szuleim mint egy kisgyereket es hogyan tudnak ezen valtoztatni? Tobbi lent

Figyelt kérdés
23 eves vagyok ismerkedem 1 sraccal tobb mint 1 honapja es mivel 70km re lakunk egymastol ugy dontottunk, hogy egy hetveget egyutt toltunk. Szoltam a szuleimnek, azt mondtak oke de mikor hazajottem ez volt apukam reakcioja: gyere nezzelek meg, nem lattalak mar pentek ota tudod meg hogy merre lakunk mert sztem nem. Ez milyen reakcio? Es utana aznap nem is szolt hozzam semmit. Dolgozo felnott ember vagyok nem ertem a kiakadasat. Ahelyett hogy lelkes lenne es meg szeretne ismerni a sracot teljesen lerombol
2019. aug. 21. 08:24
 1/5 anonim ***** válasza:
9%
szeret
2019. aug. 21. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
51%
Mintha csak a mamám hallanám, csak ő sokkal durvább... :(
2019. aug. 21. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
68%
Költözz el, probléma megoldva
2019. aug. 21. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem viccelődni akart. Szoknia kell a helyzetet, és nem akart túl érzelgős lenni.
2019. aug. 26. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Mivel ilyent eddig nem csináltál valószínűleg neki is fel kell dolgoznia, hogy a kislánya felnőtt.

Ez van, nem hinném, hogy bántásból mondta volna, esetleg beszéld meg vele, hogy ez neked rosszul esett.

2019. aug. 26. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!