Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Elvárják a megbocsájtást de...

Elvárják a megbocsájtást de változtatni nem akarnak-apám alkoholista nem dolgozik a környék aljával barátkozik és mindig én adok pénzt- de nekem elegem van ez a személy már nem az apám. Mit lehet tenni?

Figyelt kérdés
2019. ápr. 10. 09:32
 1/10 anonim ***** válasza:
97%
Jó nagy balek vagy, ha adsz neki pénzt. Megis mit lehet erre írni? Most ha azt írom, költözz el, aeea az a válasz, hogy nem tudsz, mert arra nem elég a pénzed. De akkor megis mit vártok az ilyen kérdésekkel? Hogy a gyakori népe összedobja albira a pénzt?
2019. ápr. 10. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Hát ne adj pénzt
2019. ápr. 10. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonymousreview60 ***** válasza:
100%

1. A pénzedhez ne legyen hozzáférése! Se készpénz, se kártya!

2. Ne adj pénzt, csak létszükségleti cikkeket vásárolj neki (kaja, borotvahab igen, alkohol, cigi nem)!

3. El kell költözni: Egyedül, össze baráttal vagy barátnővel.

2019. ápr. 10. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
És akkor mi lesz apámmal?
2019. ápr. 10. 10:12
 5/10 anonim ***** válasza:
95%

"És akkor mi lesz apámmal?"


Felnött ember, saját magáért felelös, majd kitalálja, mi legyen vele.´, ez nem a te dolgod és nem a te felelöséged!

2019. ápr. 10. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Éld a saját életedet. Senkin nem tudsz akarata ellenére segíteni és ezt nem is lehet. Ő majd tesz magáért, ha akar, ha neki ez jó így, akkor jó, mindenki úgy él, ahogy akar, felnőtt ember... Biztosan a baráti köre is megfelelő számára (írtad kikkel barátkozik)...

Kapcsolat megszakítása lenne a legkézenfekvőbb szerintem.

2019. ápr. 10. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Szokjon le és aztán lehet beszélni...
2019. ápr. 10. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos nekem a bátyám alkoholista (szüleink nem élnek már). Engem sokáig pénzkiado automatának nézett. Egy éve nem adok neki pénzt mert elissza és a lakást sem tartja rendben.

Javaslom tedd Te is ugyanezt, mert van akin nem lehet segíteni.

2019. ápr. 10. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Iszik még egy darabig,aztán utána már nem!
2019. máj. 10. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Most azért iszik, mert te fizeted neki. Miattad piál, ezt fogd fel. Nélküled nem tudna.
2021. dec. 2. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!