Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Most ennyire hülyén reagáltam?

Viki041014bajusz kérdése:

Most ennyire hülyén reagáltam?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Nem rég összevesztem anyámmal, és a fejemhez vágta hogy az új csávója (aki kb 5 hónapja lakik nálunk) odaadta volna a gépét ha nem lennék ilyen hülye fasz.

Erre én annyit reagáltam hogy nagyon nem érdekel, eddig is megvoltam gép nélkül továbbra is megleszek.

Erre ő tökre kiakadt hogy hogy lehetek ekkora hálátlan (azzal lennék hálátlan hogy közöltem hogy nem érdekel hogy nem kapom meg?) dög vagyok meg ilyenek.

Most hisztiznem kellett volna hogy "de akarooooom lééccciii lécccciiiii adjátok odaaaa" vagy mi?


2019. aug. 25. 16:42
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Attól tartok ez a konfliktus kicsit bonyolultabb lesz ennél az egy szituációnál, emiatt nem is fogjuk tudni megítélni. De tapasztalataim szerint az igazság a családi ügyekben mindig valahol középen van.
2019. aug. 25. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
86%

Csávó

Hülye fa..sz

Dög



Azt hiszem a probléma yökere mélyebb

2019. aug. 25. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
100%
Hát ha igyse ugyse kedvelted akkor tök mindegy. Én biztos nem nyaltam volna ezért..
2019. aug. 25. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nem is az hogy nem kedvelem, bár az hogy ahogy anyám szétment az előző párjával és elköltöztünk egyből ideköltöztette a 25 éves emberét kicsit zavar. Nincs vele annyi "baj" füvezik és miatta néha anyám is de úgyse tudok vele mit kezdeni..
2019. aug. 25. 17:24
 5/8 A kérdező kommentje:
Nemhiszem hogy ennél a kérdésnél sokat számit, de most kezdek kilábalni a depresszióból, vágdostam magam, 2szer próbáltam meg öngyilkos lenni, anyám nem törödik velem (nagyjából mindenem megvan, de én nem ezt kérem, hanem hogy beszélgessünk járjunk el 2esben valahová, és ne mindig a 25 éves sráccal meg a 10en 20on éves "haverjaival")
2019. aug. 25. 17:30
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Anyukád és élettársa füvezik, te depressziós voltál és kétszer megpróbáltál öngyilkos lenni... Egy dolgot nem értek. Hol van ilyenkor a gyámhatóság?
2019. aug. 25. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Én rendszeresen járok, anyám palijáról nem tudnak. Azt mondták ha a suliban minden rendben lesz akkor úgymond elengednek mert szerintük jobban vagyok (bevllom őszintén megjátszom magam előttük mert nem bírom már hogy minden lépésemet figyelik meg
2019. aug. 25. 19:51
 8/8 A kérdező kommentje:

Bocsánat, elküldte

*meg hogy ha mondjuk a macskám véletlen megkarmol akkor biztos megvágtam magam (egy kis felületi macskakarmolás meg az 1-2 centis egyenes vágás között pedig elég ngy a külömbség

2019. aug. 25. 19:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!