Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Az édesapám miért puszilgatja...

Az édesapám miért puszilgatja a nyakamat?

Figyelt kérdés

Már nagyon idegesít amikor pl. Olvasok vmit odajön és megpuszilja a nyakam hátulról..

Egyszerüen hánynom kell ha rágondolok is, a mainap folyamán 2szer is megcsinálta és szoltam neki hogy ott ne puszilgasson erre besértödik és azt mondja hogy nem szeretem..

Mit lehet tenni? Elkoltozni nem tudok


2019. aug. 25. 23:55
1 2 3 4 5 6
 11/52 anonim ***** válasza:
74%
Egyedül van?
2019. aug. 26. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/52 anonim ***** válasza:
93%
#8 Nem mindenki szereti ha agyon puszilgassák naponta 100x. Főleg nem egy olyan helyen mint a nyak. Megvan neki mondva,hogy fejezze be, de nem teszi. Akkor ez neked normális?
2019. aug. 26. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/52 anonim ***** válasza:
87%

Nem vette észre, hogy a kicslánya felnőtt nővé vált. Kiskorban még hagyján, de 23 éves nőnél már lehet nem kellene, főleg ha az illető nem igazán lesz boldog tőle, sőt kifejezetten nem kedveli a szóban forgó cselekményt.

(Egyébként lehet, hogy nőhiánya van.)

2019. aug. 26. 02:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/52 jonwick válasza:
67%
Elég durván le kéne oltsad apádat, hogy a hülye fejébe menjen hogy amit csinál, azt szexuális zaklatásnak hívják.
2019. aug. 26. 04:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/52 anonim ***** válasza:
31%

Ez a pedofília egyik formája.

Gyerekéhez normális ember nem nyúl intim helyeken, a nyakpuszilgatás túlmegy az apai szeretet fogalmán. Tudom, miről beszélek, nekem is puszilgatta apám a nyakamat, volt hogy rám feküdt és úgy. Vagy fogdosta a fenekem, a nunimat. Könyörgök, egy gyerekről van szó.

2019. aug. 26. 04:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/52 anonim ***** válasza:
7%
Undorodsz az appádtól? Én ezt szűrtem le.
2019. aug. 26. 05:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/52 szántóvető ***** válasza:
9%
igen,én is ezt szűrtem le mint a 16-os.és nem naponta 100x,valamint szó sincs nuniról..mégis hol kéne megpuszilnia?kíváncsi vagyok.
2019. aug. 26. 05:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/52 anonim ***** válasza:
59%
A nyak tilos mert szexuális töltete van. Arcra puszi és ennyi. És azt is csak akkor ha a másik engedi. Annyira szánalmasak az ilyen emberek akik elvileg "szeretik" a másikat, de képtelenek elfogadni, hogy a másik nem azért van, hogy kiszolgáltja az ő szeretet vagy más igényüket. Amúgy ez nem szexuális zaklatás, "csak" molesztálás vagy szemérem sértés.De az is elég baj.
2019. aug. 26. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/52 anonim ***** válasza:
78%
Az írásodból úgy tűnik te ezt zaklatásnak veszed.Nyugodtan mondd el neki mit gondolsz erről.Azért még ha a lánya vagy is te már felnőtt nő vagy.A nyak puszi szerintem elég intim és szexuális jellegű.Anyukáddal mi a helyzet? Róla nem írsz.
2019. aug. 26. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/52 anonim ***** válasza:
90%
Mondd meg neki, hogy neked az túl intim és akkor inkább a homlokodra/arcodra adjon.
2019. aug. 26. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!