Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Az édesapám miért puszilgatja...

Az édesapám miért puszilgatja a nyakamat?

Figyelt kérdés

Már nagyon idegesít amikor pl. Olvasok vmit odajön és megpuszilja a nyakam hátulról..

Egyszerüen hánynom kell ha rágondolok is, a mainap folyamán 2szer is megcsinálta és szoltam neki hogy ott ne puszilgasson erre besértödik és azt mondja hogy nem szeretem..

Mit lehet tenni? Elkoltozni nem tudok


2019. aug. 25. 23:55
1 2 3 4 5 6
 21/52 anonim ***** válasza:
89%
Egyszerüen mond meg neki,hogy ez nem normális dolog,ha felnőtt lányának puszilgassa a nyakát.Engem is idegesitene.
2019. aug. 26. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/52 anonim ***** válasza:
97%

Ha azt mondja, nem szereted, mondd ezt: "Igazad van."


Ne engedj az érzelmi zsarolásnak.

2019. aug. 26. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/52 anonim ***** válasza:
79%

Rohadtul nem normális, hogy az apja a lánya nyakát puszilgatja !!!!!!!!

Apánk a nővéremet SOHA nem puszilgatta a nyakán, és SOHA nem láttam hogy más családokban ez történt volna.

Aki szerint normális, az ássa el magát a francba!

Tényleg ennyi rohadt köcsög pedofil van ebben az országban!???

Kérdező, HATÁROZOTTAN szólj, hogy fejezze be!

2019. aug. 26. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/52 anonim ***** válasza:
78%
Egy apátol nem normális a nyakpuszilgatás!! Ha puszilgatni akar arra ott az arc, és ennyi, főleg felnőtt nő esetében. Határozottam szólj rá hogy fejezze be, mond meg neki hogy ez neked kellemetlen. Nem vagy köteles eltürni hogy bárki belépjen az intim zónádba ugy hogy az neked rossz!
2019. aug. 26. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/52 anonim ***** válasza:
79%

Ez durva:(

Amúgy az én apám is ölelgetős volt, de ő alaposan megszorongatott, és homlokra puszit adott, még huszonéves korunkban is. Ha csak délután hazamentünk a munkából, akkor is. (Hugomnak is, nekem is). Ez simán belefért, megspékelve egy "jaj de jó, hogy hazajöttél kislányom" mondattal. (Már csak azért írtam le ezt, mert valaki itt írta, hogy "már hozzá sem érhet egy apa a lányához". Nem, ez nem igaz, hozzáérhet.

Viszont sunyi módon, hátulról, nyakba puszilva, hát az már teljesen más kategória.

2019. aug. 26. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/52 anonim ***** válasza:
82%

Nem, gyáltalán Nm m normális dolog. Egy felnőtt nőnél pedig a nyak intim, erogén zóna, kifejezetten a szexuális izgatás a célja ha valaki puszilgatja.

De amúgy is, minek kell egy felnőtt embert csak úgy puszilgatni? Aki szerint ez normális, azzal NAGYON nagy baj van!

2019. aug. 26. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/52 anonim ***** válasza:
100%
20-as, te beteg vagy. Vagy pedig troll.
2019. aug. 26. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/52 anonim ***** válasza:
81%

"Itt mindenkit kefélt az apja, vagy miért jön elő bármilyen, idősebb férfi - fiatalabb nő kérdésnél a pedofília?"


Azért, te szerencsétlen, mert a nyak smárolás már lényegében a szerelmi előjáték kategória. Mit nem lehet ezen felfogni?

2019. aug. 26. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/52 anonim ***** válasza:
81%
Nem pedofil, hisz a kérdező nem nemi érés előtti kisgyerek, de igencsak perverz. Ha meg kérted, és tovább csinálja, akkor van benne valami extra gebasz. Izgatja, hogy te ezt nem szereted?
2019. aug. 26. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/52 anonim ***** válasza:
87%

27-es, miért lett lepontozva?

Csak párhuzamot vont aközött, hogy az ő apja széles, nagy mozdulatokkal magához ölelte és homlokon puszilja még felnőtt korban is, ami normális.

A nyak csókolgatása pedig szexuális töltetű, ami nem normális.

Ez miért kellett lehúzni, nem értem. Gy-n ilyen a szövegértelmezés, többszörösen összetett mondatok egymás utánja már nem megy.

2019. aug. 26. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!