Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Megsirattam, pedig nem szerete...

Megsirattam, pedig nem szeretett engem, miert ilyen szanalmas az ember?

Figyelt kérdés

Apam felnevelt , adott zsebpenzt , mindig volt kaja es ami kellett , de sokat szekirozott , kiabalt ram , es csiptem a szemét , útjában voltam , 21 éves volt mikor születtem . Sose ” ért be” az apaságra , nem változtatott a hozzáállásán ....., de jót is tett , azzal , hogy bökezubb volt . Igaz , vagyon nem maradt utana , mert nökre költött mindent

Ellenseges volt velem , sokszor ereztem, hogy nem szeret, söt gyulöl .

Megis mikor meghalt , nagyon összetörtem es sirtam . Habar azt hittem , hogy sikerult leváljak róla , nem futok szekér után amely nem vesz fel , utólag meglepödve láttam , hogy mennyire szerettem mégis , es nem is tudtam , mert elnyomta a felelem , harag ezeket az erzeseket . Sose volt kedves velem, söt mikor sirtam , csúfolodott es ott ” nyomkodta” élvezettel , ahol fájt

Nem volt alkalmas apának ....

Miert szerettem mégis ?



2019. aug. 26. 18:37
 1/6 anonim válasza:
Mert az apád és apából csak 1 van
2019. aug. 26. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Azt irod,hogy minden rossz tulajdonsága ellenére szeretted.Akkor természetes,hogy megsirattad.
2019. aug. 26. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Csak a halálakor tudtam meg, hogy szerettem
2019. aug. 26. 18:45
 4/6 anonim ***** válasza:

Akkor tudjuk meg, hogy ki mit jelentett nekünk, amikor a hiányát érezzük.

Azért szembesültél ezzel az érzéssel, mert bármilyen volt is, mégis az apád volt.

2019. aug. 26. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Mert mélyen belül szeretett és te is érezted, de nem tudtátok egymás felé kommunikálni.

Egy darab ott volt a lelkéből benned, ez most kiszakadt és fáj.

2019. aug. 26. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Hát én az egyik mamámmal voltam így. Soha nem szeretett engem. Kamaszként én elkezdtem gyülölni. Rengeteg húzása volt anyumékkal és velem szemben is. Mégis a halála eléggé megviselt. Szomorú voltam, mert mindig rosszban voltunk.
2019. aug. 27. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!