Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Lehet ugyis boldog az ember,...

Lehet ugyis boldog az ember, ha nagyon "szemetladak" koze szuletik?

Figyelt kérdés

Valahogy tul soknak tunik nekem ezt "megoldani"....

Nagykoru vagyok mar.


2019. máj. 25. 21:47
 1/8 anonim ***** válasza:
53%
Persze, hogy lehet. De mit értesz ez alatt!
2019. máj. 25. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
?*
2019. máj. 25. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Hat teljesen kiaktatni oket pl..
2019. máj. 25. 22:00
 4/8 Lili8989 ***** válasza:
59%
Koltozz el
2019. máj. 25. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ha nagykorú vagy, törekedjél arra, hogy el tudjál költözni. Kapcsolatot sem kell tartani mérgező emberekkel.
2019. máj. 26. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Költözz el, állj a saját lábadra és szakítsd meg velük a kapcsolatot.
2019. máj. 26. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

En 20 evesen tudtam elkoltozni. Egy nagy ko hullott le a vallamrol. A szemetlada kifejezes nem tudja erzekeltetni azt a rengeteg aljassagot,amit ellenem elkovettek. Most vegre egy nagymeretu szelesfeju orzovedo kutyam van. Igy nem rohangaszik ide tobbet anyam,mer nem birja,h raugral a kutyam. Apam meg idokozbe kiesett a jatekbol-meghalt. :D


A kutyamnak mindig mondogatom,h lelki terrorban tartsa az embereket,akik belepnek a lakasomba. Megerti az emberi beszedet es ellatja a feladatat. Ezzel megoldottam.

Meg egy kicsit kell kemenyitenem rajta. Meg kolyok.

Egyebkent vendeget nem hivunk.


Eddig sajnos kisebb kutyam volt es az nem lattamel az orzo vedo feladatkort a sajat csaladom es lakasba betolakodok ellen: leolvaso stb.


Szoval barmilyen lehetoseget ragadj meg es koltozz el anyadektol jo messzire,akar mas varosba lenne a legjobb.

2019. máj. 29. 02:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Ez a kutya jo otlet volt.....

Igen kulfoldre en is gondoltam, csak azt meg nem tudom megvalositani.

2019. máj. 29. 13:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!