Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Ti engeditek, hogy a kamasz...

Ti engeditek, hogy a kamasz lányotok (18 év alatti) barátja rendszeresen nálatok éjszakázzon, pontosabban a lányotokkal?

Figyelt kérdés

A "rendszeres" alatt azt értem, hogy ennek-e van-e egy kialakult gyakorlata nálatok, és a srác heti rendszerességgel, x napokon ott aludhat?


(Tehát, amikor nem kényszerhelyzet szülte éjszakai menedékhelyet kínáltok fel neki, mert mondjuk télen lekéste az uccsó buszt, hanem van egy konszenzus, megállapodás arról, hogy a lányotok fiúja nálatok alhat.)



2019. aug. 26. 20:17
1 2 3
 11/23 A kérdező kommentje:

# 9 azért írtam 14-18 év közötti korhatárt, mert ez a szitu.


14 évesen lett fiúja, akivel 17 évesen szakítottak, majd rögtön lett egy másik, 10 évvel idősebb párja.

2019. aug. 26. 21:15
 12/23 anonim ***** válasza:
100%

@9

"Én nem vennék neki óvszert, szegény halál cikinek érezni az biztos."

Ez érdekes megközelítés!

Az óvszer ciki, de a pasi hadd aludjon ott, az nem ciki.

Hiszen mindenki tudja, ők is, a szülők is, hogy mi fog történni, de az nem ciki?

2019. aug. 26. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
33%

11-es Kérdező!

Én értem félre, vagy mi az ábra?

Akkor 14 éves kora óta ott aludt egy srác, most meg egy másik?

Nem túl aktuális a kérdésed, úgy érzem!

2019. aug. 26. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 A kérdező kommentje:

13-as, nem rólam van szó, nem vagyok az anyja, ez egy szitu amit vázolok, egy példa, amiből kiindultam.


a kérdésem az, hogy 14-18 év között engednétek-e.

2019. aug. 26. 21:21
 15/23 anonim ***** válasza:
Igazabol nalunk el lett rontva amikor minden nap nalunk aludt. Egyre tobb kihasznalas lett belole pl. innen viszi kajat meloba ( nem sajnalom de ez elfajult)
2019. aug. 26. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
Szoval eloskodik rajtunk.
2019. aug. 26. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
83%

Hát ez attól függ. Ha nagy házunk lesz, ahol nem zavarjuk egymást és nem kell hallanom az eseményeket, akkor itt aludhatna a fiúja. De most 50 m² en hova rakjam?

A másik feltétel meg hogy vele kb egykorú legyen. Én nem fogok 10 évvel idősebb, huszonéves kanokat kerülgetni. Hát az oldja már meg, most komolyan.

2019. aug. 26. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
66%

12, oké, hogy ott alszik a pasi, és "az egész ház tudja hogy mit fognak csinálni", de szerintem két teljesen más szitu az, hogy a pl 18 éves lányomhoz jön a pasija és tudom hogy szexelnek, meg az is hogy a kezébe nyomom az óvszert és ezzel "hangosan" kijelentem hogy tudom hogy szexelni fogtok. Nem hiszem hogy neked, vagy bárkinek is az anyucikája adta volna az óvszert. Igen, szerintem ez egy kamasznak igenis ciki.


Kérdező, értsd már meg hogy nem mindegy hogy 14 vagy 18 a gyerek.

14 évesnek nem engedem meg hogy ott aludjon a párja, de ha 15-16 évesen is még ugyanaz a párja (mint a te esetedben) akkor már jöhet. Ha meg 17 évesen új pasija lesz, ő is ott aludhat, de csak legalább 2 hónap után, ha már nem csak a kezdeti randi fázisban vannak, ha már ismerem a fiút.


Egyébként nekem anno épp 17 évesen lett az első pasim, aki 1 hónap után már ott aludt nálunk, viszont még szűz voltam, csak 3 hónap után feküdtünk le először. Tehát kl2 hónapot tényleg csak alvással töltöttük. És ezt a szüleim is tudták, mert szerencsére volt olyan jó kapcsolatunk, hogy elmondtam neki az első alkalmat.

2019. aug. 26. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
94%
Szerintem egy 27 éves pasastól elvárható, hogy ne a 17 éves lány szüleihez kéredzkedjen be könnyíteni magán, főleg nem rendszeresen.
2019. aug. 26. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 A kérdező kommentje:

#18 gondod van a szövegértelmezéssel?


értem én!


azt kérdeztem eredetileg is, hogy 14-18 között mikor adnátok erre a kamasznak engedélyt.

2019. aug. 26. 21:49
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!