Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért nem foglalkozik velem...

Miért nem foglalkozik velem egyáltalán édesanyám amióta új kapcsolata van?

Figyelt kérdés

Ezt már párszor mondta neki is amikor végre figyel rám de csak elkezdett ordíbàlni hogy mit képzelek magamról hogy ilyet mondok, a kapcsolata előtt minden rendben volt de azóta max néha hozzám szól hogy főztem e, vagy takarítottam e

16l


2019. aug. 30. 19:00
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
85%

Velem mindig ez volt. Anyám váltogatta a pasasokat mint más a bugyit. Meg sem tudom számolni hány "pótapám" volt. Meg olyanokat mondott mikor anyámhoz kellett költözzek (mert 10 évig le voltam passzolva) hogy most elb*asztam az életét mert már nem csinálhat amit akar.

Szard, le barátom. Nincs mit tenni az ilyenekkel. Belőlem is ember lett, belőled is lesz. Nőlj fel amilyen hamar csak tudsz és aztán csinálj te magadnak családot és add meg a párodnak és a leendő gyerekednek (ha szeretnél) azt a gondoskodást és szeretetet amire te is vágysz.

2019. szept. 27. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
70%

Én csak arra tudok gondolni, hogy szerelmes. Na meg a pajzán dolgokra, de hidd el el fog múlni előbb vagy utóbb.

Azóta többet törődik veled? Vagy nem változott a helyzet?

2019. szept. 27. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Egyre kevesebbet foglalkozik velem, most épp wellnessezni vannak
2019. szept. 27. 19:29
 14/15 anonim ***** válasza:
0%

Ha van rá anyagilag lehetőségetek, szerintem érdemes lenne egy háziállatot tartani a lakásban, hogy ne érezd magad annyira egyedül!


Régebben én is egy perzsa nagymamától származó macskát tartottam a lakásban, hogy legyen kit "dédelgetni", gyömöszölni. (Vigyázni kellett, mert nagyon karmolt!)


Azóta elpusztult szegény (idén januárban.) 17 és fél esztendőt élt.


Testvéred nincs? Unokatestvéreid? Édesapád másik kapcsolata/családja van? Iskolapszichológus?


(Kívánom, hogy ne legyen szükség a "családsegítő szolgálatra"! Nincs jó tapasztalatom velük SOHA!)


Ui: úgy tudom, hogy létezik a segitokutya.net oldal. Egyedüllét enyhítésére kutyát is örökbe fogadhatsz. Mekkora a lakásotok?

2019. szept. 28. 04:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
57%

14-es válaszoló vagyok.


Egyházi közösségben nem szeretnél részt venni? Milyen felekezethez tartoztok?


Milyen vallást gyakoroltak a felmenőid? Nagyszüleid nem élnek?

2019. szept. 28. 04:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!