Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Apa nem keres és nem foglalkoz...

Apa nem keres és nem foglalkozik velem?

Figyelt kérdés
Apukám már egész kis korom óta nem foglalkozik velem, mikor mentem hozzá altalaba egész nap játszott a gépen pedig elvileg hozzá mentem. Soha nem vitt el sehova nem játszott velem. Anyukámmal már nincsenek együtt hosszú ideje, és így hogy uj családja van mar tobb mint 6eve le se szar. Nem keres soha. Meg se kérdezi hogy vagyok, csak születésnapomon ir rám meg ad egy kis pénzt és kész. Már 19eves vagyok de úgy érzem ha ra gondolok sokszor el kap a sírás. Ha neha néha találkozunk is évente 2szer vagy 3szor akkor is mintha idegen lenne. A mostani gyerekeivel törődik velem nem. Nem ertem miert csinálja ezt de eléggé meg maradtak bennem ezek a dolgok.
2019. aug. 18. 17:12
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Ha úgy érzed, egyedül nem tudod feldolgozni, és nagyon felkavar, fordulj pszichológushoz.

Amúgy meg felejtsd el, mintha sose létezett volna.

2019. aug. 18. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Kedves Kérdező!


Szerintem legjobb, ha nem foglalkozol vele. Nem éri meg. Csak olyan dologba fekteted az energiádat, amit másra is fordíthatnál. Annyi sok szép dolog van a világon. Nehogy már egy ilyen apának nem nevezhető akárki miatt tönkretedd magadat. Mondom ezt úgy, hogy nekem is hasonló "apám" volt, ezért soha nem is beszéltem vele. Egyszer még az egyik munkahelyemről is eltávolíttatott olyan módon, amilyen tortúrát senkinek nem kívánok.

2019. aug. 18. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonymousreview60 ***** válasza:
100%

Ha magadtól nem tudsz túljutni ezen az érzésen, akkor fordulj pszichoterapeutához! Nem szabad ilyen érzésekre energiát pazarolnod.

Felejtsd el apádat! Ő már lemondott rólad!

Arra azért vigyázz, nehogy apád hiánya miatt apakomplexusos legyél és emiatt sokkal idősebb férfiakkal kerülj kapcsolatba (ha amúgy nem akarnál) (vagy ha fiú vagy, akkor nehogy egy apádszerű figura kihasználhasson a figyelméért cserébe)!

2019. aug. 18. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
És hiányzott az életedből.? Amúgy.
2019. aug. 18. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Kedves kérdező!


Próbálj ezen túl jutni,egy ilyen ember nem érdenli meg, hogy törődj vele, nagyon aranyos vagy, hogy próbálsz ezen változtatni,de ez nem megy. Visszakapja még ő ezt egyszer, hogy ilyen volt veled. Nagyon sajnálom ami történt, és remélem túl tudsz lépni majd ezen. Az én apám se törődött velem, 4 évesen megunt, és most, hogy felnőttem próbálkozik, de ez sem őszinte tőle, csak azért, hogy ne legyen egyedül. Én soha sem keresem és számomra nem is létezik.

2019. aug. 20. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Koszonom szepen a válaszokat!

Valamilyen szinten igen hiányzik az életemből. Lehet nem feltétlen ő, hanem egy normális apuka akiket úgy látom,hogy szeretik a gyerekeiket. Lehet tényleg jobban járnék vele ha elfelejtenem teljesen. Csak mikor eszembe jut akkor nem igazán könnyű nem gondolni arra hogy azért csak hiányzik. De sokszor haragszok is ra.

2019. aug. 22. 17:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!