Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mikor anyám haragszik rám,...

Mikor anyám haragszik rám, egy 20 másodpercig csak “elemez” aztán felteszi ezt a kérdést az egész családom előtt: neked nem kene orvoshoz menned? Ti anyák mit gondoltok erről?

Figyelt kérdés
2019. aug. 30. 19:33
 1/4 anonim ***** válasza:
85%

Beleképzeltem magam anya lévén a szituba. A fiam egy ilyenre holtbiztos rávágná, hogy

"Nekem már fölösleges mennem, tutira ugyanaz lenne a diagnózis, mint a tiéd...."

Kérdés hány éves vagy, és milyen a viszonyotok. A miénk jó, tehát nálunk aki szívat, az csak humorból teszi,és a válaszban duplát visszakap.

2019. aug. 30. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Mindig ezt mondja? Talán ez a szava járása. Nem tulajdonítanék neki semmi különöset. Minden szülőnek vannak szokásos szövegei.
2019. aug. 30. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

20 másodpercig? Akkor te a Sors Kegyeltje vagy!

Nekem az apám másfél órás monológot vágott le esetenként, amit vele szemben ülve kellett végighallgatnom. (Esküszöm! egyszer megmértem)

Amikor fel akartam kelni, akkor "Még nem fejeztem be, ülj vissza!" szöveggel jutalmazott.

Amúgy miért kellene orvoshoz menned és milyenhez?

2019. aug. 30. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
85%
"Már voltam. Azt mondták, anyai ágon örökletes elmebaj, de ne aggódjak (anya kora) éves korom előtt nem fog előjönni..."
2019. aug. 30. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!